Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа сайту

Наш Хостер


"ColoCall"
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Радіостанції України ::

Ефірні радіостанції у смт. Бойківське
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись! :: Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua ::

                  • Обрати інший реґіон               • Програми передач               • Рейтинґи радіостанцій

                  • Проводове мовлення              • Інтернет-мовлення              • Сателітарне мовлення

     На цій сторінці можна знайти інформацію про ефірні радіостанції, що ведуть наземне радіомовлення у смт. Бойківське Донецької області у верхньому піддіапазоні УКХ ЧМ (87.5-108.0МГц). Інформацію про мовлення у Бойківському в інших діапазонах шукайте тут.

  Розміщення реклами на порталі  
  Рекламний каталог  
  Прайси українських радіостанцій  
  Радіопродакшн  
  Радіонавчання  
  Технічний каталог  
 
Купівля техніки б/у Продаж техніки б/у
 

93.1 МГц

???Вт


Цілодобово

Ведеться піратське мовлення

Примітка: Дане частотне присвоєння у селищі не використовувалося і на конкурс не виставлялося. Частота була задіяна у Бойківському терористами з так званої "ДНР" та російськими військами у травні 2017. Наразі дана частота в Бойківському використовується терористами для незаконної ретрансляції програм сепаратистської радіостанції "Радио Новороссия Rocks" з окупованого російськими військами Донецька.

Частота офіційно не закріплювалася за українськими мовниками в селищі

Частотне присвоєння офіційно не закріплювалася за українськими мовниками для ведення мовлення у смт. Бойківське. На частоті ведеться піратське мовлення, яке було ініційоване у травні 2017 терористами з так званої "ДНР" та російськими військами, що захопили населений пункт (за їхніми документами - Тельманово), для незаконної ретрансляції незаконної ретрансляції програм сепаратистської радіостанції "Новороссия Rocks" з окупованого російськими військами Донецька на приазовську частину окупованої території Донеччини, а також - на прилеглі території, контральовані українською владою, включно з частиною міста Маріуполь.

94.3 МГц

???Вт


Цілодобово

Ведеться піратське мовлення

Примітка: Дане частотне присвоєння у селищі не використовувалося і на конкурс не виставлялося. Частота була задіяна у Бойківському терористами з так званої "ДНР" та російськими військами на початку травня 2017. Наразі дана частота в Бойківському використовується терористами для незаконної ретрансляції програм сепаратистської радіостанції "Папино радио" з окупованого російськими військами Донецька. Станція пов'язана з донецьким сепаратистським телеканалом "Оплот ТВ".

Частота офіційно не закріплювалася за українськими мовниками в селищі

Частотне присвоєння офіційно не закріплювалася за українськими мовниками для ведення мовлення у смт. Бойківське. На частоті ведеться піратське мовлення, яке було ініційоване на початку травня 2017 терористами з так званої "ДНР" та російськими військами, що захопили населений пункт (за їхніми документами - Тельманово), для незаконної ретрансляції незаконної ретрансляції програм сепаратистської радіостанції "Папино радио" з окупованого російськими військами Донецька на приазовську частину окупованої території Донеччини, а також - на прилеглі території, контральовані українською владою, включно з частиною міста Маріуполь.

98.0 МГц

???Вт


Цілодобово

Ведеться піратське мовлення

Примітка: Дане частотне присвоєння у селищі не використовувалося і на конкурс не виставлялося. Частота була задіяна у Бойківському терористами з так званої "ДНР" та російськими військами на початку грудня 2015. Наразі дана частота в Бойківському використовується терористами для незаконної ретрансляції програм російської пропагандистської радіостанції "Радио Спутник".

Частота офіційно не закріплювалася за українськими мовниками в селищі

Частотне присвоєння офіційно не закріплювалася за українськими мовниками для ведення мовлення у смт. Бойківське. На частоті ведеться піратське мовлення, яке було ініційоване на початку грудня 2015 терористами з так званої "ДНР" та російськими військами, що захопили населений пункт (за їхніми документами - Тельманово), для незаконної ретрансляції програм російської пропагандистської станції "Радио Спутник" на приазовську частину окупованої території Донеччини, а також - на прилеглі території, контральовані українською владою, включно з частиною міста Маріуполь (перед цим, з початку жовтня до початку грудня 2015, мовлення "Радио Спутник" здійснювалася - так само незаконно - на частоті 103.0МГц).

• Діапазон ДХ (LW, Meteo)   • Діапазон СХ (MW, AM)   • Нижній піддіапазон УКХ ЧМ (FM1)
   • Діапазон КХ (SW)

                  • Обрати інший реґіон               • Програми передач               • Рейтинґи радіостанцій

                  • Проводове мовлення              • Інтернет-мовлення              • Сателітарне мовлення

Last updated: 31.05.2017

Сторінка постійно оновлюється по мірі надходження інформації

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2022