Світ радіо

Rock / Progressive / Alternative

Радіостанції України
Новини радіо
Словник термінів
Радіо і Закон
Читалка
Статті про радіо
Музей
Цікаві лінки
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ

skura_fm@hotmail.com

Hosted by "ColoCall"

Радіо РОКС Україна

  DJ Kenny Mac. Двомовні радіопрограми

 


       Свого часу слово "рок" було свого роду монолітом, що вживався на означення суцільного неподільного світу із власними музичними та культурними традиціями і смаками, що чітко вирізнялися на тлі інших подібних монолітів - таких, як фолк, кантрі, блюз, ритм-енд-блюз, джаз та класична музика. Зараз рок-музика, що вже пройшла тривалий час розвитку, зазнала певного структурування, хоч і має спільні усталені традиції. Таким чином, рок-формат у радіомовленні нині теж не є монолітом.
       "Classic Rock" пропонує слухачам обійму добре відомих рокерів з їхніми найвідомішими альбомами; можна сміливо казати, що в ефірі станцій форматулунають добре відомі композиції, але в жодному разі не суперхіти. Такі станції "виросли" з так званих рок-станцій "вільної форми" кінця 60-х - початку 70-х років, де ді-джеї самі складали власні плей-лісти, хоча й керувалися певними спільними нормами та обмеженнями. Нині станції, що пропонують формат "Classic Rock", вже мають детально розписані плей-лісти, однак це не заважає їх працівникам вносити свій власний "FM-стиль" в ефір, тобто, керівництво станції уважно ставиться до особистих якостей ді-джеїв, що допомагає створенню неповторного іміджу радіоканалу.
       Музичні редактори станцій формату "B/B Modern Rock" включають до плей-лістів композиції, що належать до таких напрямків рок-музики, як Heavy Metal та Pure Rock.
       Progressive Rock, Active Rock, New Rock та Alternative Rock - це інші відгалуження старого доброго рок-формату. Такі імена, як R.E.M., Simple Minds та Tom Petty можна знайти у плей-лістах усіх цих підформатів, а скажімо The Cranberries варто шукати на тих станціях, що грають Alternative Rock.
Вступна стаття Головна сторінка
Оновлено: 2.06.2001