Маєш інформацію? Поділись! ХХII Конференція Техніка TV • Radio

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу

Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua"

Конференція "РадіоUA"

Журнал "Телерадіокур'єр"

"Радио"

Всички радио и ТВ станции

Портал любителей Авторадио

• Лилин Киев

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Сучасне життя радіопростору ::

Новини радіо
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

:: Листопад 2019 ::

  • Перейти безпосередньо до новин

     На цій сторінці можна знайти інформацію про сучасне життя і розвиток радіостанцій, що працюють в Україні та інших державах світу. Освоєння нових частот, запуск нових проектів, поява нових голосів, зміни позивних, форматів та концепцій - все це і багато іншого завжди до вашої уваги!

Прикріплене:

      • 29-30 травня 2019 р. у столиці відбудеться XXV Київський Міжнародний Телерадіоярмарок - головний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні. Подробиці - в розділі "Оголошення".

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

  • Радіоанонс

  • Новини жовтня 2019

  • Обговорити на форумі

  • До новин

  ХХII Конференція Техніка TV • Radio  
 • 11.11.2019 Мережева радіостанція "Прямий FM" вже веде мовлення у Переяславі на Київщині. Частота мовлення станції у місті - 107.7 МГц, потужність передавача - 100 Вт (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 9.11.2019 8 листопада в день проведення ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності до акції долучився "Київський центр незрячих". "Цей диктант має принципове значення для єдності нації. Але до цього часу незрячим було складно взяти участь в акції, оскільки для нас процес написання триваліший. Для того щоб написати одну літеру, потрібно три-чотири рази проколоти листок грифелем - і це повільніше, ніж писати ручкою. За своє життя я написав багато диктантів ще за шкільних років. Тому сміливо можу сказати, що цей текст був для відтворення шрифтом Брайля достатньо простим, - розповів директор "Київського центру незрячих" Сергій Васін. - Ми хотіли долучитися до написання диктанту саме через те, що відчуваємо себе громадянами країни. Водночас це не тільки участь у Всеукраїнській акції, це ще й мотивація для незрячих людей здобути знання та фах, жити повноцінним життям". "Київський центр незрячих" уперше офіційно приєднався до написання радіодиктанту. Правила його написання цьогоріч зазнали змін - правильний текст диктанту опублікували за 15 хвилин після закінчення акції. Оскільки написання за допомогою шрифту Брайля вимагає більше часу, Суспільний мовник, дотримуючись політики відкритості й інклюзивності, погодився на особливі умови для групи учасників із порушенням зору й надав представника, який простежив за дотриманням правил і чесністю написання диктанту. Нагадаємо, об 11:00 відбувся ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Текст диктанту вже опублікований, щоб кожен міг самостійно перевірити себе. "Київський центр незрячих" є реабілітаційною установою, цільовим призначенням якої є інтеграція незрячих у суспільство шляхом їх фізичної, психологічної, соціально-побутової та професійної реабілітації (Джерело: Портал "UA: Суспільне мовлення").
 • 8.11.2019 Починаючи з опівночі 6 листопада з передавального центру у с. Холмець Ужгородського районуна частоті 103.0 МГц мовлять радіостанції UA:Радіо "Промінь" та Тиса FM за таким графіком: І. Будні: 7:00-8:00 - Тиса, 8:00-10:00 - Промінь, 10:00-19:00 - Тиса, 19:00-21:00 - Промінь, 21:00-23:30 - Тиса, 23:30-7:00 - Промінь. ІІ. Субота: 9:00-19:00 - Тиса, 21:00-23:00 - Промінь, 21:00-23:30 - Тиса, 23:30-9:00 - Промінь. ІІІ. Неділя: 9:00-19:00 - Тиса, 21:00-23:00 - Промінь, 21:00-23:30 - Тиса, 23:30-7:00 - Промінь (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 7.11.2019 Під час робочої поїздки на Схід України лідер партії "Європейська Солідарність", п'ятий президент Петро Порошенко з членами команди привезли для радіостанції Тризуб FM новий передавач. У Карлівці, звідки мовить радіостанція, Порошенко під час прямого радіоефіру розповів слухачам з Донбасу про свої враження від численних зустрічей із проукраїнськими активістами і військовими. Про це повідомляє пресслужба партії. "Тризуб" - радіостанція, яка є дуже зубата в ефірі і несе українську думку, українську пісню, українську музику, українське слово для тих, хто любить Україну. Це радіостанція, звідки ви можете почути правду, це радіостанція, яка підтверджує, що Україна за мир, і мир для України є понад усе. Мир, а не капітуляція. Мир, а не здача інтересів України. Мир і захист кожного українця, незалежно від того, на якій території він би не був - на території вільної України або на окупованій території. Ми пишаємося, що ми українці", - звернувся до слухачів Петро Порошенко. "Ми сьогодні робимо все для того, щоби збільшити і покращити вашу можливість чути українське слово і українську пісню. І сьогодні ми до фантастичної команди радіостанції Тризуб прибули не з порожніми руками - ми привезли новий радіопередавач. Ті, хто підтримує Україну і українське радіо, підтримує радіо Тризуб, буде мати можливість слухати, насолоджуватися більш якісним сигналом, який буде доставлений новим українським радіопередавачем", - повідомив Порошенко. Він також поінформував, що радіо нарешті отримало відповідні ліцензії на мовлення. "І роблять це хлопці-ентузіасти, хлопці-волонтери, поєднуючи, до речі, лікування зубів для українських воїнів і цивільних, які розташовані тут, у прифронтовій зоні. І несе месседж українською мовою, українську пісню, для того, щоб укріплювати Українську Державу", - наголосив лідер "Європейської Солідарності". Радіо Тризуб FM створене лікарями-добровольцями, які у Карлівці організували стоматологічну допомогу бійцям ЗСУ. У стоматології наразі сучасне обладнання, необхідні медикаменти, тут вахтовим методом працюють найкращі лікарі України. За 4 роки тут волонтерили близько двох сотень лікарів, які надали фахову допомогу понад 35 тисячам пацієнтів. Петро Порошенко у прямому радіоефірі побажав всім, хто на Донбасі боронить Україну, аби наша армія просунулась аж до кордону і повністю відновила український суверенітет, українську владу, український прапор, українську мову і українську державу на всій окупованій території. Нагадаємо, що раніше п'ятий президент України зустрівся з ліцеїстами Військового ліцею у Кремінній на Луганщині (Джерело: Сайт "Прямого каналу").
 • 7.11.2019 Під час засідання 7 жовтня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розглянула результати перевірок ПП "Телекомпанія "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. (позивні "РАІ"), проведені за трьома ліцензіями. За двома з них радіомовник отримав санкції "оголошення попередження". Моніторинг компанії за ліцензією НР № 01397-м від 09.10.2018, був здійснений 10.09.2019 на 107.6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району. Під час перевірки було зафіксовано порушення частини сьомої статті 27 і частини восьмої статті 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", оскільки ліцензіат не виконав одну із конкурсних умов (вимогу до програмної концепції), а саме: відповідно до ліцензії в загальному обсязі власного мовлення не менше 15% мають становити інформаційні передачі місцевої тематики, але фактично інформаційні передачі з місцевою тематикою в радіоефірі тривали 7,9% від загального обсягу власного мовлення. Також компанія не дотримується визначеної програмної концепції мовлення, бо не транслюються дитячі передачі (за ліцензією - 10 хв./добу). Національна рада визнала зазначені порушення і оголосила компанії попередження. На частоті 101.6 МГц у м. Бурштині (ліцензія НР № 00399-м від 05.03.2015) моніторинг радіо "РАІ" проводився 08.09.2019 у зв'язку з відзначенням цього дня Дня пам'яті 75-х роковин початку депортації українців із Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. Перевірка на підставі моніторингу засвідчила, що компанія порушила пункт 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті, пункти а), б) частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Постанову Верховної Ради України від 18.12.2018 № 2654-VIII "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2019 році", оскільки з 00.00 до 16.06 в ефірному часі не транслювалося інформації про день пам'яті, а також о 12.00 не було оголошення хвилини мовчання із супроводженням звуку метронома. Ці порушення стали підставою для застосування регулятором санкції "оголошення попередження". Перевірку радіокомпанії за ліцензією НР № 00915-м від 20.03.2013 було проведено на підставі моніторингу 02.10.2019 на частоті 106.6 Мгц у с. Малій Тур'ї. Під час перевірки не було виявлено порушень чинного законодавства та умов ліцензії, тому її результати було взято до відома (Джерело: Сайт Нацради).
 • 7.11.2019 Розглянувши результати планових виїзних перевірок ТОВ "Українська академія індустрії моди" (логотип "ODESSA FASHION"), м. Одеса, і ТРК "Надвірна" (позивні "Телерадіокомпанія "Надвірна"), м. Надвірна Івано-Франківської обл., Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 7 листопада оголосила ліцензіатам попередження через порушення вимог ліцензій і чинного законодавства. Під час проведення планової перевірки регулятор з'ясував, що одеський місцевий телеканал "ODESSA FASHION" не дотримується частини п'ятої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", оскільки всі передачі транслюються без повідомлення інформації про ім'я автора чи авторів, адреси виробника цих передач. За результатами планової перевірки ТРК "Надвірна", проведеної на підставі моніторингу від 9 жовтня 2019 року, регулятор зафіксував, що мовник не дотримується умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, оскільки зменшено частку національного аудіовізуального продукту, мінімальний обсяг культурно-мистецьких і науково-просвітницьких програм. Крім того, взагалі не транслювалися дитячі передачі, яких відповідно до ліцензії мало би бути 1 год./добу. Це є порушенням вимог частини сьомої статті 27 і частини восьмої статті 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Національна рада оголосила зазначеним ліцензіатам попередження і зобов'язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензій і норм чинного законодавства (Джерело: Сайт Нацради).
 • 7.11.2019 Регуляторний орган на засіданні 7 листопада ухвалив рішення створити Робочу групу з підготовки Звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2019 рік і затвердив її склад. Робочу групу очолює перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим'юк, її координатором визначено Сергія Кучерука, керівника апарату. До складу групи входять керівники управлінь та відділів Національної ради. Проект Звіту має бути підготовлений і винесений на розгляд Національної ради до 23 січня 2020 року. Регуляторний орган відповідно до ст. 16 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щорічно звітує перед Верховною Радою України і Главою держави про свою діяльність, водночас оприлюднюючи Звіт не пізніше 1 лютого наступного за звітним року на своєму офіційному веб-сайті (Джерело: Сайт Нацради).
 • 4.11.2019 Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики відповідно до вимог пункту 20 статті 85 Конституції України, статті 210 Регламенту Верховної Ради України, частини другої статті 5 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" оголошує відбір кандидатур на заміщення трьох вакантних посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Суб'єктами права подання кандидатур на посаду члена Національної ради є депутатські фракції і групи у Верховній Раді України та всеукраїнські об'єднання громадян у галузі діяльності засобів масової інформації. Вимоги до кандидатур визначені частиною першою статті 7 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення". Членом Національної ради може бути призначений громадянин України з числа кваліфікованих фахівців у галузі журналістики, юриспруденції, телерадіомовлення, управління, представників науки, культури, мистецтва, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері телерадіомовлення, зокрема наукової або педагогічної, не менше п'яти років, володіють державною мовою, проживають в Україні протягом останніх десяти років та на момент призначення не досягли встановленого законом пенсійного віку. Подання щодо кандидатур та документи кандидатів приймаються упродовж 21 дня від дати оприлюднення оголошення у газеті "Голос України", тобто до 23 листопада включно. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повинна подати в установленому порядку такі документи: 1) подання - рекомендацію від депутатської фракції чи групи у Верховній Раді України або всеукраїнської громадської організацій у галузі діяльності медіа та витяг із протоколу засідання, на якому приймалося рішення щодо рекомендації кандидата; 2) копію паспорта громадянина України (сторінки 1, 2 та сторінку зі штампом про реєстрацію за місцем проживання); 3) власноруч заповнену особову картку встановленого зразка П - 2 ДС з автобіографією на окремому аркуші; 4) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону; 5) завірену копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками; 6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік, подану відповідно до вимог статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; 7) сертифікати психіатра та нарколога; 8) копію ідентифікаційного коду; 9) завірену копію трудової книжки; 10) 4 фотокартки для документів розміром 3х4; 11) письмову заяву про невходження до складу правління, інших контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, та письмове зобов'язання відповідно до статті 36 Закону України "Про запобігання корупції"; 12) для військовозобов'язаних копію військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця. Документи подавати за адресою: 01008 м. Київ, вул. Грушевського, 5, Верховна Рада України, Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики. Додаткову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати у секретаріаті Комітету за телефоном: (044)-255 23 21 (Джерело: Сайт Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики).
 • 4.11.2019 У Львові громадський активіст та радіоведучий до непритоми побив колишнього консула. Конфлікт стався 2 листопада між засновником львівської громадської організації "Ідея Міста" Назарієм Брезіцьким та колишнім консулом України в Мюнхені Володимиром Цвілєм. Про це повідомляє видання Zaxid.net. Зазначається, що інцидент трапився у ресторані львівського готелю. За даними журналістів, 35-річний Назарій Брезіцький зламав ніс 57-річному Володимиру Цвілю, який від удару знепритомнів, а коли прийшов до тями, виявив, що у нього зник мобільний телефон вартістю 27 тис. грн. В львівській поліції підтвердили журналістам факт бійки, але не стали розголошувати прізвища потерпілого і підозрюваного. Водночас місцевий сайт "Діло" опублікував фото витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, у якому прямо вказані прізвища учасників інциденту. Причина бійки поки невідома. На телефонні дзвінки Zaxid.net Назарій Брезіцький не відповів. Поліція уже відкрила кримінальне провадження за підозрою Брезіцького у розбої - за ч. 1 ст. 187 ККУ (розбій), йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Я пише видання, 35-річний Назарій Брезіцький є засновником громадської організації "Ідея Міста" та благодійного фонду "Справа Скарбека". Львів'янам він відомий переважно з вуличних білбордів і регулярних передач на одній із місцевих радіостанцій. У 2018 році біля його офісу виявили вибухівку, тоді Брезіцький називав це спробою залякування. У 2019 році Назарій Брезіцький хотів брати участь у позачергових виборах народних депутатів, однак ЦВК відмовила йому у реєстрації. 57-річний Володимир Цвіль у 2002-2004 рр. був консулом України в Мюнхені. У 2016 році балотувався до Верховної Ради як самовисуванець на Рівненщині, але програв вибори (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 3.11.2019 3...2...1... Полетіли в новий тиждень! Разом з новою програмою на хвилях столичної сателітарної мережевої станції "Громадське радіо" (Київ-70.40МГц, Дніпро-73.46МГц, Лисичанськ-87.7МГц, Маріуполь-89.1МГц, Бахмутівка-98.1МГц, Захарівка-89.8МГц, Новотошківське-90.0МГц, Старобільськ - 90.2МГц, Краматорськ-90.9МГц, Гірник-91.4МГц, Біловодськ - 92.6МГц, Білолуцьк - 100.0МГц, Зоринівка - 103.7МГц, Волноваха - 103.8МГц та 66.05МГц, Шпола-105.6МГц, Арциз-105.9МГц, а також Інтернет-мовлення). З понеділка по п'ятницю у "Турборанку" обговорюватимуться найважливіші та найактуальніші теми й розбиратимуть із законодавчими нововведеннями. Вмикайте прямий ефір вже завтра о 7:30. А з 8:00 дивіться відеотрансляцію. Налаштовуйтеся на продуктивний день разом з "Громадським радіо"! Найближчий тиждень з вами проведуть Дмитро Белобров та Цареградська Єлизавета (Джерело: Сторінка "Громадського радіо" у соцмережі Facebook).
 • 1.11.2019 Сьогодні на хвилі UA: Радіо Культура відбудеться трансляція концерту до 90-річчя Симфонічного оркестру УР з БЗЗ УР. Трансляція триватиме з 19:00 до 21:00. Ведучі - Галина Бабій та Дмитро Хоркін (Джерело: Сайт Українського радіо).
 • 1.11.2019 31 жовтня у другий день експертного семінару "Впровадження директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги та стандартів Ради Європи в українське медійне законодавство" основними темами обговорення стали європейські стандарти щодо незалежності медіарегулятора та практики й ініціативи ЄС щодо протидії дезінформації. До дискусії долучилися перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим'юк, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микола Потураєв, експерти Ради Європи Ів Саламон та Хелена Мандіч, голова Групи підтримки України Європейської Комісії Пітер Вагнер, експерт з комунікацій Естонії Ільмар Рааг, вітчизняні фахівці медіасфери. Розмова на тему стандартів, які притаманні європейському законодавству щодо незалежності регуляторного органу сфери медіа, особливо актуальна сьогодні з огляду на підготовку нового законодавчого акта, що покликаний регулювати вітчизняну медіасферу. Його завдання - замінити старі закони і врахувати виклики, що виникли у сфері розповсюдження контенту з бурхливим розвитком інформаційних технологій. Процес зі створення нового закону відбувається відкрито із залученням усіх зацікавлених сторін, медіаюристів, відзначила Ольга Герасим'юк. Є велике прагнення вийти на такі правові норми, які забезпечать регуляторові незалежність та неможливість інших органів влади впливати на рішення Національної ради. Мають бути прозорі правила призначення і звільнення з посад членів Національної ради і формування її керівництва. "Регулятор дуже потребує сьогодні підсилення і чітких правил", - сказала вона. Важливо також обумовити роль регулятора не як органу, який лише санкції застосовує. Він має сприяти співрегуляції, саморегуляції на ринку, повинен мати належне фінансування, щоби бути незалежним і економічно. Експерт Ради Європи Ів Саламон із Великої Британії, яка із 2005 року спостерігає за процесом медіареіорми та сприяє впровадженню кращих європейських практик в Україні, презентувала стандарти, наявні в Європейському Союзі, що дають змогу забезпечити справжню незалежність медіарегуляторові. Вони передбачені Директивою ЄС про аудіовізуальні медіапослуги (прописані більш загально), а значно чіткіше визначені в Рекомендації Комітету міністрів РЄ (2000) щодо незалежності та функцій регуляторних органів. Серед індикаторів незалежності - докладне визначення в законодавстві сфери повноважень і юрисдикції регулятора; незалежність від уряду і бізнесу; чіткість політик і регуляторних цілей; повноваження ухвалювати підзаконні акти і власні правила роботи; публічна підзвітність; право оскарження рішень регулятора в суді; чітко визначений процес призначення членів органу; чіткі процедури регулятора; чіткі правила щодо конфлікту інтересів кандидатів на посади членів Національної ради та після їх призначення; чіткі механізми фінансування, які обмежують ймовірність політичного втручання тощо. Водночас справжня незалежність медіарегулятора визначається не лише юридичними нормами, тобто де-юре, а й культурною традицією, інформаційними нормами і практиками, які поширені в суспільстві, тобто де-факто, зауважила Ів Саламон. Вона розповіла про дослідження INDIREG 2011 року для Європейської Комісії із визначення індикаторів незалежності та ефективного функціонування незалежності регуляторних органів у сфері медіа в Європі. Його метою було оцінити, наскільки медіарегулятори фактично незалежні порівняно з юридично прописаними нормами. Стало очевидним, що абсолютної незалежності не існує, а її саму можна визначити як "необхідність регулятора триматися рівновіддалено від усіх можливих інтересів із метою їх неупередженого балансування, а також зосередитися на досягненні довготривалих інтересів, які приносять користь усім зацікавленим сторонам, а не короткотермінових інтересах різних груп". За словами експертки, в країнах усталеної демократії, де низький рівень корупції і високий рівень громадянської культури та суспільної активності, більш широкі соціальні фактори підтримують культуру незалежності медіарегулятора. Саме вони і забезпечують, що регулювання відбувається без тиску держави чи галузі. Таким чином, юридично прописаних норм щодо незалежності регулятора недостатньо, необхідна культура незалежності в суспільстві, підсумувала Ів Саламон. Вона поділилася прикладом, що у Великій Британії культура незалежності є дуже потужною. Особа, яку призначають на посаду, відчуває, що повинна діяти в інтересах суспільства, а не певної політичної партії. Коли ж такої незалежності немає, необхідно мати в законодавстві набагато більше критеріїв, які підтримуватимуть таку незалежність: залучення громадськості, визначення компетенцій тощо. Все це необхідно враховувати в новому українському медіазаконодавстві, наголосила вона. Голова Групи підтримки України Європейської Комісії Пітер Вагнер розповів про кроки, які робить Європейський Союз для протидії дезінформації, зокрема ініціативи, в рамках яких аналізуються матеріали щодо наявності дезінформації, поширювані 19 мовами у 20 країнах світу. Практикою Естонії у протидії російській пропаганді й дезінформації поділився Ільмар Рааг. Оцінюючи цю проблему, фахівці його країни дійшли висновку, що заборона російських каналів може мати лише короткотерміновий, а не стратегічний ефект, і така заборона може призвести до того, що люди втратять здатність протистояти ворогу і його діям. Тому необхідно розвивати власну спроможність ініціативно реагувати на ситуацію наперед, а не навздогін. Важливо планувати проактивні наративи, аніж просто реагувати на конкретну ситуацію, що вже відбулася. Щоб їх передбачати, потрібна відповідна моніторингова служба. Також, за словами Ільмара Раага, важливим чинником у протистоянні російській пропаганді є високий рівень життя громадян. Про потребу зростання української економіки й покращення добробуту наших співгромадян як один із ключових факторів, який може вплинути на тих, хто ностальгує за Росією, висловився заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв. За його сподіваннями, комплексні заходи в економіці та інформаційній політиці дадуть змогу нашій країні перемогти. Оскільки найближчим часом загроза українській державності не зникне, а Росія й далі продовжуватиме агресивні дії щодо незалежності, суверенності й цілісності України, необхідно запровадити сучасні засоби всеохопного захисту від маніпуляції. Наразі одним із головних викликів, визнали учасники конференції, є використання для поширення дезінформації соціальних мереж. У новому законопроекті, що регулюватиме медіасферу, деякі механізми запобігання поширенню дезінформації і пропаганди передбачені. Представлення нового проекту закону відбудеться в Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики вже сьогодні, 1 листопада (Джерело: Сайт Нацради).
 • 1.11.2019 Національна асоціація телерадіомовників опублікувала дані радіослухання в Україні: третя хвиля дослідження 2019 року. ТОП-5 лідерів у третій хвилі дослідження радіослухання не змінилася. У ній традиційно - ХІТ FM, радіо "П'ятниця", Люкс FM, Радіо РОКС - Україна та "Радіо Шансон". За результатами дослідження, яке проводить на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання "Радіокомітет" дослідницька компанія "Kantar Ukraine", у ТОП-10 рейтингу третьої хвилі піднялося Радіо Relax. Свої позиції втратило і вибуло з десятки радіо Мелодія. Опитування проводилося з 8 липня по 29 вересня 2019 року. Участь у ньому взяли мешканці України з міст із населенням 50 тисяч і більше, віком від 12 до 65 років. Вибірка склала 10264 респонденти. У портреті радіослухача теж відбулися незначні зміни. Зокрема, у порівнянні з аналогічною хвилею 2018 року збільшилася кількість людей, які щодня користуються інтернетом (з 83,1% до 87,1%). Зросла кількість слухачів, які мають вищу освіту (з 50,6% до 54,2%), а також є власниками авто (з 59, 5% до 61,5%). Крім того, побільшало серед радіослухачів одружених (з 62,7% до 64,9%). У порівнянні з другою хвилею дослідження 2019 року зросла кількість радіослухачів із високим рівнем доходу (з 23,9% до 26,7%). Дослідження RadioResearch проводиться компанією "Kantar Ukraine" методом комп'ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання "Радіокомітет". Опитування проводиться серед населення міст України чисельністю 50 тисяч і більше, у віці 12-65 років. Дані поточної хвилі дослідження охоплюють період 08.07 по 29.09.2019 року. Вибірка склала 10263 респонденти (Джерело: Сайт НАМ).

ПРИ ЦИТУВАННІ ПОСИЛАННЯ НА ПОРТАЛ "СВІТ РАДІО | PRORADIO.ORG.UA" Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!

     Вас цікавить можливість внесення інформації до цього розділу або загалом співробітництво з порталом? Немає проблем! Довідки за телефоном - (050)-768-77-24. Більш докладна інформація - в розділі "Контакти".

  • Радіоанонс

  • Новини жовтня 2019

  • Обговорити на форумі

  • Решта новин

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:"Радіо Шансон"

Радіо "Станція 103.2FM"

Радіо "Західний полюс" 104.3FM

Радіо СіД FM

"УХ Радіо - Українське Інтернет Радіо 101FM"

Радіо "Вежа"

Радіо "Львівська хвиля"

Радіо "Незалежність"

Хвиля української музики "Молоде радіо"

CAMPUS RADIO

Radio VTSU - Самое кульное радио

"RMX - Power Hit Radio"

"Radio Plus"

"Є Радіо"

"Radio Enter"

MyRadio.com.ua - включи свою музыку

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100
Сова - поиск в Украине

© Борис Скуратівський, 1999-2019