Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу

Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua"

Конференція "РадіоUA"

Журнал "Телерадіокур'єр"

"Радио"

Всички радио и ТВ станции

Портал любителей Авторадио

• Лилин Киев

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Сучасне життя радіопростору ::

Новини радіо
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

:: Серпень 2002 ::

  • Перейти безпосередньо до новин

     На цій сторінці можна знайти інформацію про сучасне життя і розвиток радіостанцій, що працюють в Україні та інших державах світу. Освоєння нових частот, запуск нових проектів, поява нових голосів, зміни позивних, форматів та концепцій - все це і багато іншого завжди до вашої уваги!

Прикріплене:

      • 29-30 травня 2019 р. у столиці проходив XXV Київський Міжнародний Телерадіоярмарок - головний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні. Подробиці - в розділі "Оголошення".

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

  • Радіоанонс

  • Новини липня

  • Обговорити на форумі

  • До новин

  ХХII Конференція Техніка TV • Radio  
 • 31.08.2002 З 1 по 9 вересня в ефірі ужгородського радіо "Світ FM" (104.7МГц) лунатимуть лише випуски новин та музика. Тижневу перерву в авторських програмах та ранкових і обідніх ефірах буде використано для оцінки та перегляду концепції (Джерело: Інформацію надав ).
 • 31.08.2002 Випуски новин на хвилях столичного "Дорослого радіо" (Київ-106.0МГц, а також пряма ретрансляція у тому чи іншому обсязі: Полтава-100.6МГц, Херсон-101.2МГц, Мелітополь-102.2МГц, Луганськ-102.3МГц, Маріуполь-102.8МГц, Кривий Ріг-105.2МГц та 67.61МГц, Сімферополь-105.4МГц, Донецьк-105.6МГц) відтепер виходять під маркою Української служби новин. Досі цю марку використовувала у Києві лише інформаційна служба радіо "Мелодія" (Власна інформація).
 • 31.08.2002 Валерія Кім - колишня ведуча та музичний редактор запорізького радіо "5FM" (106.2МГц) - відтепер працює на запорізькому "Дорослому радіо" (107.0МГц) (Інформація з власних джерел).
 • 30.08.2002 Директор радіостанції "Голос Америки" Роберт Рейли, призначений на цю посаду незабаром після терактів 11 вересня минулого року, подав у відставку. Радіостанція повідомила, що на зміну Роберта Рейли прийде Девід Джексон. Раніше він працював у журналі "Тайм", а також був редактором створеного міністерством оборони США Інтернет-сайту, присвяченого боротьбі з тероризмом. Колишній директор "Голосу Америки" пояснив свій крок тим, що хотів би знайти інші форми допомоги президенту США Джорджу Бушу в його боротьбі проти тероризму. Радіостанція "Голос Америки" є державною службою іномовлення США. Вона працює на 52 мовах, а також контролює діяльність "Радіо Марті", що веде передачі для Куби (Джерело: "Mignews").
 • 30.08.2002 Вчора опівдні Кіровоградський ОРТПЦ вимкнув передавач радіостанції "Скіфія-Центр"-Радіо "Мелодія" (106.7МГц) (Джерело: Інформацію надав ).
 • 29.08.2002 Микола Томенко виступає проти транслювання сесій на першому каналі Національного радіо України. Про це він заявив під час зустрічі з журналістами Херсонщини, де він зараз перебуває. Під час прес-конференції пан Томенко познайомив присутніх з особливостями минулого та нового політичного сезонів. Зокрема, в центрі уваги відомого політика були підсумки роботи Верховної Ради, нова реформа, яку запропонував Президент України, а також проблеми реґіональних засобів масової інформації. Окремою темою розмови Миколи Томенка з реґіональними журналістами стала доля державних ЗМІ. Й зокрема рішень парламенту стосовно висвітлення роботи Верховної Ради. Микола Томенко висловився проти транслювання роботи сесій на першому каналі радіо. Але він буде боротися усіма можливими засобами за рішення, яке було прийнята депутатами (Джерело: "Український Медіа-Сервер").
 • 28.08.2002 9-11 вересня в "Інтерньюз-Україна" відбудеться семінар "Виробництво комерційних програм на радіо" для представників ТРК та радіостанцій. Викладач - Сергій Кузін, Альфа-радіо, Мінськ, Бєларусь. Семінар розрахований на співробітників радіостанцій, які займаються розробкою та виробництвом комерційних програм та шоу. Під час семінару особлива увага приділятиметься виробництву ранкових шоу, нічних та тематичних програм (мода, авто, кулінарія тощо), аналізу комерційного успіху, технології та методики виробництва цікавих та комерційно успішних програм тощо. Остаточну програму семінару буде розроблено із максимальних урахуванням побажань та пропозицій учасників. Навчання є безкоштовним. Кількість учасників обмежена, в першу чергу розглядатимуться заявки тих, хто надіслав їх раніше. Останній термін подання заявок - 2 вересня 2002 року. Форму заявки можна знайти на Web-порталі "Інтерньюз-Україна" (Джерело: Web-портал "Інтерньюз-Україна").
 • 28.08.2002 Сьогодні було відключено ще два КХ-передавачі Всесвітньої служби радіо "Україна" на РПЦ Бровари під Києвом. Нині продовжують працювати лише два харківські (РПЦ Таранівка) передавачі (Джерело: ).
 • 28.08.2002 Три роки тому кияни вперше познайомилися з програмами радіо "ХITFM Україна". Станція тоді вела мовлення на частоті 101.9МГц, на якій до того працювало радіо "Лідер". Тому протягом кількох днів в ефірі можна було почути обидва позивні, що поєднувалися у цікаві комбінації на кшталт "101.9. Хто у нас Лідер? Хіт FM". Слова цього ролика стали пророчими: нова станція почала стрімко підніматися вгору у рейтинґах, а згодом перетворилася на радіомережу. А з жовтня минулого року станція веде мовлення у Києві на новій частоті - 96.4МГц (Власна інформація).
 • 27.08.2002 З 21 серпня ранкове розважальне шоу столичного радіо "104.6 БМ" (104.6МГц) Наталії Валевської має нову назву - "Лови момент!". У майбутньому в рамках даного шоу передбачаються конкурси "з роздачею слонів". Нова адреса радіостанції має такий вигляд: вул. Павлівська, 29, 6 поверх, телефон студії (044)-451-45-15, офіс - (044)- 251-2138. Рекламна служба знаходиться в цьому ж будинку на 3 поверсі, телефон (044)-461-9141 (Джерело: Інформацію надав ).
 • 26.08.2002 Колишня ведуча програм консолідованої радіомережі "Дорослого радіо" Юлія Гафурова (колишній ефірний псевдонім - Катерина Апрєль) відтепер працює у реґіональному ефірі столичної мережі "GALA"-радіо (реґіональний ефір транслюється на Одесу-91.0МГц, Кривий Ріг-100.2МГц, Запоріжжя-100.3МГц, Ізмаїл-101.2МГц, Ужгород-102.4МГц, Вінницю-103.2МГц, Дніпропетровськ-106.4МГц, Луганськ-106.5МГц, Донецьк-107.2МГц, Харків-107.4МГц та Сімферополь-107.8МГц) як DJ Juliet (Джерело: Інформацію надала ).
 • 25.08.2002 Кіровоградське радіо "TTV" (104.2МГц з 15.00 до 15.00 через добу) припинило ретрансляції програм столичного мережевого "GALA"-радіо у своєму нічному ефірі і відтепер веде виключно власне мовлення (Джерело: Інформацію надав ).
 • 25.08.2002 Полтавська ТРК "Юта" (100.6МГц), що досі працювала з позивним Радіо "Шансон", відтепер використовує позивний "Доросле радіо" (раніше станція вже ретранслювала у нічному ефірі програми столичного "Дорослого радіо"). Відповідно змінився й ефірний одяг радіостанції (Інформація з власних джерел).
 • 24.08.2002 Не дивуйтеся якщо на вулицях Одеси до вас підійде людина у футболці "АРмянского радио" (104.3МГц) і задасть питання "на тему дня". З 18 серпня в ефірі згаданої радіостанції з'явилася нова програми під назвою "Тема дня". Щодня о 13.30, 15.30, 17.30 та о 20:30 ви можете почути думки жителів міста про про найболючіші теми сьогодення. Ви можете стати учасником програми й одержати подарунок від "АРмянського радио" і спонсора програми (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 24.08.2002 Ефір харківської радіостанції "Нова хвиля" (91.2МГц), що розпочала мовлення вчора, з першого дня відзначається значно більшою інформаційною насиченістю, ніж ефір інших станцій міста. Протягом години на хвилях станції можна почути три випуски новин - на початку, а також на 20-ій та 40-ій хвилинах. Новини лунають українською та російською мовами. Інформаційна служба радіостанції має назву "9-1-2" - відповідно до її частоти, та виходить під гаслом "Краще знати ніж здогадуватись". В ефірі також можна почути програму "Ранкова політична кава" виробництва "Інтерньюз-Україна". Щодо музичного наповнення, в ефірі переважає перевірена часом музика для дорослої аудиторії, щоправда, можна почути й сучасні хіти (Джерело: Інформацію надав ).
 • 24.08.2002 Вчора телерадіокомпанія "Громадське радіо" почалa мовлення на частоті 100.9МГц у Києві разом з радіо "Континент". Про це журналістам повідомили керівник радіо "Континент" Сергій Шолох і керівник телерадіокомпанії "Громадське радіо" Олександр Кривенко. "Унікальність проекту з "Континентом" полягає в тому, що в прямому ефірі буде йти повноцінне мовлення", - сказано в повідомленні "Громадського радіо". Проект розпочався п'ятигодинним радіомарафоном "Україна залежна", в якому взяли участь лідер партії "Вітчизна" Вілен Мартиросян, лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз, депутат Верховної Ради Степан Хмара. Організатори проекту також запросили взяти участь Президента Леоніда Кучму, прем'єр-міністра Анатолія Кінаха, спікера Верховної Ради Володимира Литвина. "Зараз вони не зможуть прийти, але відповіді з прес-служб ми одержали", - повідомив Кривенко. Марафон розділений на 4 блоки, кожний з яких присвячений окремій темі: внутрішній політиці, міжнародній політиці, мас-медіа, культурі й мистецтву. Проект передбачає мовлення з 8 годин до 22 годин щодня. В ефірі будуть виходити новини і 3 випуски інформаційної програми. Радіо "Континент" стало 20-ю радіостанцією, що транслює програми "Громадського радіо". При цьому, радіо "Континент" вважає своє мовлення на частоті 100.9 FM законним. "Ми ніяк не з'ясовуємо стосунки з Нацрадою. Зараз Європейський суд з прав людини прийняв нашу справу до розгляду. Вона буде розглянута, як тільки суд знайде для нього час", - повідомив Кривенко. Програми "Громадського радіо" транслюються в 18 містах. Спонсором проекту "Громадське радіо" виступає Міжнародний фонд "Відродження", Європейський Союз і Посольство США (Джерело: "Українські новини").
 • 24.08.2002 Сьогодні на хвилях ужгородського радіо "Світ FM" (104.7МГц) розпочався марафон до Дня Незалежності. Протягом 11-ти годин в ефірі щогодини будуть змінюватись ведучі, які розповідатимуть про 11 досягнень України (11 кращих спортсменів, 11 кращих українських рецептів, 11 кращих українських анекдотів тощо). Протягом дня в ефірі станції лунатиме переважно українська музика (Джерело: Інформацію надав ).
 • 24.08.2002 З Днем Незалежності України!
 • 23.08.2002 Вже кілька днів програми радіо "Мелодія" у Кіровограді (106.7МГц) виходять з позивним "Скіфія-Центр"-радіо "Мелодія". З'явилися також місцеві рекламні блоки; телефон (0522)-22-06-56 (Джерело: Інформацію надав ).
 • 23.02.2002 Сьогодні у Харкові на частоті 91.2МГц офіційно розпочинає мовлення радіо "Нова хвиля". Станція повністю змінюється у порівнянні з тим ефіром, що вона мала на частоті 69.83МГц і тепер дуже відрізнятиметься від решти станцій міста (Джерело: Інформацію надав ).
 • 23.08.2002 Ізмаїльське радіо "Сміл" (101.2МГц), яке у минулому частково ретранслювала програми столичного радіо "Довіра FM", тепер частково ретранслює програми іншої столичної радіомережі - "GALA"-радіо (Джерело: Інформацію надав ).
 • 22.08.2002 Спільний проект "Громадського радіо" та столичного радіо "Континент" (100.9МГц), як передбачають його ініціатори дасть змогу киянам щодня, на частоті 100.9МГц, слухати новини та інформаційні програми - від 8.00 до 22.00. Прелюдією до проекту має стати 5-годинний марафон "Україна залежна" - 23 серпня в ефірі "Континенту". У студії перебуватимуть знакові політики, владці, дипломати, інтелектуали, митці та журналісти. Поки що невідомо, як реагуватиме на появу такого проекту Нацрада з питань телебачення та радіомовлення. За твердженням деяких працівників Нацради, вихід нового проекту на частоті, на якій веде мовлення офіційний переможець конкурсу - Радіо "Мелодія", можна розцінити, як порушення законодавства. Тим часом, відповідаючи на запитання оглядача "Телекритики", керівник радіо "Континент" Сергій Шолох сказав, що допоки питання з ліцензією "Континенту" розглядатиметься у Європейському суді, радіостанція вестиме мовлення на абсолютно законній підставі. Натомість, Сергій Шолох висловив здивування з приводу того, що "Онікс" веде мовлення на частоті 100,9МГц, оскільки, за його словами, дія ліцензії "Онікса" давно припинена самою ж Нацрадою (Джерело: Портал "Телекритика").
 • 22.08.2002 Рік тому у цей день у Києві розпочало мовлення радіо "Золоті ворота" (95.6МГц). З самого початку станція обрала своїм музичним форматом рок та непопсову музику з пост-радянських просторів. У перші місяці існування станції в її ефірі лунав музично-розважальний проект "Радіо Точка", проте, згодом він зник (Власна інформація).
 • 21.08.2002 Столичне радіо "Europa Plus Київ" (Київ-107.0МГц, Луганськ-104.8МГц) збільшує обсяги власного мовлення. Відтепер щоранку з 7.00 до 10.00 в ефірі лунає київська "Європейська зорька" - подібне до одноіменного московського ранкове музично-розважальне шоу. Програму ведуть Аліна Бессонова та Олег Дмітрієв; протягом 3-х годин в їхньому виконанні можна почути багато різноманітних рубрик, схожих на ті, що були в московському ефірі: "Мильна опера", "День народження", "Пісня для сусіда", різноманітні ігри та конкурси. Тим часом, "традиційну" ефірну зміну Аліни Бессонової - 11.00-13.00 - відтепер веде Юлія Дроздова (Власна інформація).
 • 21.08.2002 Маріупольський корпункт столичного "Дорослого радіо" (102.8МГц) має новий студійний пейджер. Його номер 8-703-33-102-80 (Джерело: Інформацію надав ).
 • 21.08.2002 У Харкові триває тестове мовлення радіостанції "Нова хвиля" на частоті 91.2МГц. Протягом останнього тижня в ефірі можна було чути радянські пісні 60-х -70-х років та композиції у стилі шансон і фольк. А дві останні доби можна чути 10-тихвилинний мікс, що йде по колу: на тлі acid-jazz-ової пісеньки "I livin' in the city" накладено фрази та цитати, пов'язані з любов'ю до Харкова та його вулиць, з харків'янами, з їхніми проблемами тощо (Джерело: Інформацію надав ).
 • 21.08.2002 Столична сателітарна радіомережа "Русское радио Україна" поширила своє мовлення на місто Ялта. Тут станцію можна слухати на хвилі 105.8МГц (Джерело: Інформацію надав ).
 • 21.08.2002 Вчора столичне "Радіо РОКС Україна" відновило мовлення на частоті 103.6МГц, яке було призупинене більше тижня тому. Тим часом, на "нижній" частоті радіостанції, 67.70МГц, продовжує панувати тиша (Власна інформація).
 • 20.08.2002 Вчора столична радіостанція "104.6БМ" (104.6МГц) переїхала у нове приміщення. Відповідно змінився студійний телефон. Відтепер він має номер (044)-451-45-15 (Джерело: Інформацію надав ).
 • 20.08.2002 На хвилях львівського радіо "ХІТFM Захід" (105.4МГц) з'явилися місцеві ді-джейські блоки. Вони лунають з 8.00 до 9.00, з 13.00 до 14.00, з 19.00 до 20.00 та з 22.00 до 23.00. Решту часу ретранслюється програма з Києва (Джерело: Інформацію надав ).
 • 19.08.2002 Маґістрат Праги має намір зняти охорону будинку радіо "Свобода"/"Вільна Європа", що в центрі чеської столиці. Інформацію про це з посиланням на мера Праги розповсюдила вчора російська РІА "Новости". За словами мера, подальше обмеження руху громадського транспорту поблизу будівлі радіо "Свобода" призведе до "транспортного колапусу". Міські власті пропонують, щоб по закритій нині частині автомагістралі найближчим часом почали курсувати міські автобуси, які замінятимуть метро на лінії "С". У Празі внаслідок катастрофічної повені було підтоплено 17 центральних станцій столичного метрополітену. За словами Немеца, маґістрат веде переговори про зняття охорони з радіо "Свобода" з міністром внутришніх справ Чехії Станіславом Ґроссом та мінистром оборони Ярославом Трвдиком (Джерело: Портал "ForUm").
 • 19.08.2002 Столичне радіо "Континент" (100.9МГц) подало 16-го серпня апеляційну скаргу на рішення Господарського суду міста Києва з проханням винести нове рішення у справі про визнання недійсними рішень Національної ради з питань телерадіомовлення і задовольнити всі вимоги позивача. Зокрема йдеться про скасування рішення Нацради від 13 квітня 2001 року про визнання переможцем в конкурсі на частоту 100.9МГц у Києві, де мовить радіостанція "Континент", харківського АТ "Онікс". Як повідомлялося раніше, 8 серпня Господарський суд міста Києва частково задовольнив позивні вимоги радіостанції "Континент" до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Зокрема суд знайшов обґрунтованими претензії позивача на поновлення цілодобового ефіру. Натомість у головній вимозі "Континенту" - визнати недійсним проведення конкурсу на частоту 100.9МГц - суд відмовив (Джерело: Портал "Український Медіа-Сервер").
 • 19.08.2002 Сталися зміни в ефірі Полтави. Радіостанція "Полтава Плюс" (106.8МГц), ТРК "ТЕТ-Полтава", віднедавна перейшла на роботу у тестовому режимі. Нинішній її музичний формат нечіткий, однак, в ефірі багато софт-року. Тим часом, ТРК "ЮТА" (100.6МГц) нещодавно змінила свій позивний з Радіо "Полтава Плюс Шансон" на Радіо "Шансон". Зміна ніяк не вплинула на характер та розклад програм радіостанції - у денному ефірі лунають передачі з полтавської студії, а вночі (23.00-6.00) йде пряма ретрансляція програм столичного "Дорослого радіо" (Інформація з власних джерел).
 • 18.08.2002 Віднедавна через СХ-передавач у Львові (РПЦ Красне), що працює на частоті 936кГц, транслюється програма російського іномовлення - Радио "Голос России" у напрямку Балкан. Трансляції ведуться з 20.00 до 23.00 за київським часом (Джерело: ).
 • 17.08.2002 В ефірі столичного мережевого радіо "Люкс FM" (Київ-103.1МГц та 69.68МГц, Чернівці-102.5МГц, Миколаїв-107.1МГц, Харків-101.5МГц, Донецьк-100.0МГц, Красноармійськ-100.7МГц, Краматорськ-105.7МГц, Маріуполь-105.8МГц, Артемівськ-106.6МГц) з'явилася нова вітальна програма - "Люкс-експрес". Щодня з 1.00 до 6.00 в ефірі лунають музичні замовлення, начитані на автовідповідач (044)-201-11-00. Замовлення приймаються з півночі і до упору (Джерело: Інформацію надала ).
 • 16.08.2002 Сьогодні на хвилях радіо "АвтоFM Київ" (99.4МГц) відновилися трансляції програм з Одеси (Власна інформація).
 • 16.08.2002 З 3-го серпня на хвилях столичного радіо "Золоті ворота" (95.6МГц) розпочався цикл програм "Стара гвардія". Кожна програма циклу буде продовженням попередньої. Таким чином, у повному обсязі вдастся охопити усю хроніку подій, пов'язаних з історією старої гвардії рокерів, які стали початковим відліком історії сучасної рок-музики. Програма лунатиме в ефірі щосуботи о 15.00. Також віднедавна на хвилях станції можна чути програму "Свій драйв", яку веде DJ Ігор Хмара. Програму адресовано всім сильним та вільним автолюбителям, як водіям-профі, так і тим, хто лише нещодавно сів за кермо автомобіля. Відтепер о 18.10 щопонеділка та щосереди, а також о 9.10 щовівторка та щочетверга ви зможете дізнаватися про останні новини та курйози зі світу авто, а також отримувати багато іншої корисної інформації (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 15.08.2002 Член Національної ради з питань радіомовлення і телебачення Віталій Шевченко підтвердив інформацію про відставку члена Нацради Володимира Грановського. Про це повідомляє "ForUm" з посиланням на прес-службу УНР. "Про намір піти у відставку Володимир Грановський заявляв заздалегідь, я можу це підтвердити. Стосовно того, що у відставку має піти усе крило, призначене президентом, - це абсолютно нормальна позиція, яка мені зрозуміла і яку я підтримую", - сказав Віталій Шевченко. За його словами "інша президентська кандидатура в члени Нацради уже існує". Шевченко також зазначив, що "своє рішення піти у відставку Володимир Грановський пояснював членам Нацради тим, що Нацрада перетворилася у бездіяльний орган, але, я думаю, це не єдина причина" (Джерело: Портал "ForUm").
 • 15.08.2002 Вже протягом кількох днів на хвилях радіо "АвтоFM Київ" (99.4МГц) знов не чути програм з одеської студії; натомість лунає музичний мікс (Власна інформація).
 • 15.08.2002 З 14-го по 26-е серпня ді-джей столичного мережевого "GALA"-радіо (Київ-100.0МГц та 69.02МГц, Одеса-91.0МГц, Кривий Ріг-100.2МГц, Запоріжжя-100.3МГц, Ужгород-102.4МГц, Вінниця-103.2МГц, Дніпропетровськ-106.4МГц, Луганськ-106.5МГц, Харків-107.4МГц, Сімферополь-107.8МГц, Кіровоград -104.2МГц (частково), а також Інтернет-трансляції) перебуватиме на найвищій вершині Європи - Ельбрусі. Разом з альпіністом Моногаровим та його командою Dr.Zip має намір підкорити цю гору. У прямому ефірі радіостанції лунатимуть репортажі з місця подій, в яких Dr.Zip зробить спробу віртуально перенести слухачів до цієї гірської краси (Джерело: Портал "OnAir.Ru").
 • 14.08.2002 Один із членів Національної ради телебачення і радіомовлення з президентської квоти Володимир Грановський подав заяву про відставку. Про це повідомляє "Українська правда" з посмланням на проінформовані джерела. Сам пан Грановський в інтерв'ю УП цю інформацію не підтвердив, але і не спростував. У той же час він зазначив, що було б доцільно, щоб у відставку пішли всі члени Нацради з президентської квоти, затверджені 2000 року (крім Олександра Мартиненка, призначеного недавно, влітку 2002 року). "На цьому етапі варто замінити всіх членів Нацради, оскільки механізм ротації вже запущений. Зараз я бачу в цьому користь, хоч раніше в принципі виступав проти процедури ротації", - сказав Володимир Грановський. На його думку, цей склад Нацради свою місію вже вичерпав: "Те, що зробив цей склад Нацради - він зробив, і це його межа. Проблеми ліцензування позаду. Зараз встає проблема дотримання законності в діяльності телерадіокомпаній, і це не можна зробити нинішнім складом Нацради". Пан Грановський вважає, що нова Нацрада основну увагу повинна приділити саме цій проблемі. Крім Володимира Грановського, по президентській квоті в Нацраду входять колишній гендиректор ICTV Юрій Плаксюк, колишній заступник міністра освіти Борис Холод (затверджені два роки тому) і колишній прес-секретар Леоніда Кучми Олександр Мартиненко (затверджений літом 2002 після складання повноважень Миколою Баграєвим). На першій сесії Верховної Ради були затверджені троє з чотирьох нових членів Нацради з парламентської квоти: Віталій Шевченко, Віктор Понеділко і Володимир Манжосов (Джерело: Портал "ForUm").
 • 14.08.2002 Повідомляємо номери телефонів нового, київського, центрального офісу радіомережі "Niko FM" (Івано-Франківськ-100.4МГц, Вінниця-100.9МГц, Луцьк-100.9МГц, Тернопіль-101.5МГц, Хмельницький-102.1МГц, Львів-102.5МГц, Рівне-103.0МГц, Ковель-103.9МГц, Чернівці-105.0МГц, Житомир-105.6МГц, Ужгород-107.2МГц). Контактний телефон власне офісу - (044)-252-90-60, телефон студії - (044)-252-90-76 (Джерело: Інформацію надав ).
 • 14.08.2002 За неофіційною інформацією Володимир Грановський, член Нацради, що входить до президентської "четвірки", подав заяву про звільнення з цієї посади. Реакція Президента на цю заяву поки що невідома. На думку деяких поінформованих осіб, у випадку, якщо Грановський справді залишить свою посаду, одним із реальних кандидатів на неї буде В'ячеслав Піховшек (Джерело: Портал "Телекритика").
 • 13.08.2002 Вчора знов запрацювали два київські (Броварський РПЦ) короткохвильові передавачі Всесвітньої служби радіо "Україна" (частоти 6020кГц, 9950кГц, 11840кГц та 15520кГц). Харківський (Таранівський РПЦ) КХ-передавач Всесвітньої служби (частоти 6020кГц та 15520кГц), що працював тимчасово, вчора було відключено. Також на Броварському РПЦ відновив роботу СХ-передавач Національного радіо України, що працює на частоті 549кГц (Джерело: ).
 • 13.08.2002 З 15-го липня, в ефірі столичного радіо "104.6 БМ" (104.6МГц) стартував інтелектуальний ігровий проект "Корпорація монстрів". Ведучий - Жорж Велюров (Жорж раніше працював на радіо "Лідер" та радіо "Z", які вже припинили своє існування. Слухач, який телефонує у прямий ефір, має відповісти на 4 поставлені одне за одним питання. Якщо ланцюжок рветься, Жорж фіксує кількість правильних відповідей. Коли ж наступний гравець відповість на більшу кількість питань, відповідно, він стає лідером. Людина, яка стала абсолютним лідером за один випуск гри, одержує приз - кілограм шоколаду. У разі наявності двох гравців, які відповіли на однакову кількість питань і стали лідерами гри, приз лишається у ведучого і переходить на наступний ігровий день. Ігрове шоу виходить в ефір у будні з 10-ї до 11-ї години (Джерело: Інформацію надав ).
 • 13.08.2002 Кіровоградське радіо "TTV" (104.3МГц через добу) віднедавна у нічному ефірі ретранслює програми столичної сателітарної мережі "GALA"-радіо (Джерело: Інформацію надав ).
 • 13.08.2002 19-го вересня в рамках 6-ї національної виставки реклами, маркетинґу і мас-медіа - REX-2002 (17-20 вересня, Палац Спорту) пройде "День Радіo". Організатор - компанія "Євроіндекс", співорганізатор - журнал "Маркетинґ та реклама". У цей день пройде ряд тематичних семінарів для радистів: "Формати радіостанцій (РА "Май"); "Моніторинґ радіо: вимірювання рейтинґів радіостанцій, аналіз рекламних кампаній; "Специфіка медіа-планування в радіорекламі"; "Паблік рілейшнз засобами радіо". Крім того пройде Відкритий круглий стіл "Радіореклама: невикористані резерви". Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.rex.ua (Джерело: Інформацію надав ).
 • 13.08.2002 Сумське радіо "ВсеSweet" тиждень тому змінило канал мовлення. Досі станція працювала на частоті 106.0МГц, а тепер працює на 101.4МГц (за час свого існування станція кілька разів змінювала частоту мовлення: виділена їй спочатку хвиля 100.8МГц створювала незручності для прийому телевізійного сигналу у деяких районах міста, отже, станція "помандрувала" спочатку на канал 101.4МГц, згодом - на 106.0МГц, де й існувала кілька останніх років - ред.) (Джерело: Інформацію надав ).
 • 12.08.2002 З 1-го серпня у місті Луганськ на частоті 101.1МГц транслюються програми столичної радіомережі "Мелодія". Поки що йде повна ретрансляція київського сигналу - без місцевих включень (Інформація з власних джерел).
 • 12.08.2002 Сьогодні від ранку не веде мовлення столичне "Радіо РОКС Україна" (103.6МГц). Трансляції на частоті 67.70МГц станція припинила ще місяць тому (Власна інформація).
 • 12.08.2002 24-26 серпня в "Інтерньюз-Україна" пройде семінар для співробітників відділів промо, продаж, маркетинґу реґіональних радіостанцій. Викладачем буде Оксана Шавель, маркетинґ-директор столичного "MusicРадіо" (101.5МГц). Семінар розрахований на співробітників реґіональних радіостанцій, які займаються питаннями промо станції та продажами. Попередню програму семінару можна знайти на порталі "Інтерньюз-Україна" (http://www.internews.ua). Навчання є безкоштовним. Кількість учасників обмежена, в першу чергу розглядатимуться заявки тих, хто надіслав їх раніше. Останній термін подання заявок - 19 серпня 2002 року. Форма у заявки можна скачати з порталу "Інтерньюз-Україна", а надсилати їх слід на адресу або факсом (044) 458 44 40 з позначкою семінар 24-26 серпня. Усі додаткові питання можна задавати Андрію Сальнікову або Олександру Макаренко за телефоном (044)-458-44-40 (Джерело: Портал "Інтерньюз-Україна").
 • 11.08.2002 В ніч з 11 на 12 серпня мережева станція "Niko FM" (Івано-Франківськ-100.4МГц, Вінниця-100.9МГц, Луцьк-100.9МГц, Тернопіль-101.5МГц, Хмельницький-102.1МГц, Львів-102.5МГц, Рівне-103.0МГц, Ковель-103.9МГц, Чернівці-105.0МГц, Житомир-105.6МГц, Ужгород-107.2МГц) починає своє мовлення зі студії в місті Києві. Протягом вихідних (10-11.08) тривали перевезення апаратури та живої сили з Чернівців до столиці. Це запланована акція, на яку непосвідчені чекали з 1 квітня, а люди свідомі - ще довше. Нажаль, не все так просто і мешканці столиці поки що не зможуть слухати радіо "Niko FM" у своєму місті - поки що залишається невирішеним питання про виділення частоти в FM-просторі Київа. За словами програмного директора радіостанції, Романа Чайки, ймовірна дата розв'язання цих проблем - вересень 2002 року. Змін в ефірі поки що не передбачається - програми радіо "Niko FM" і далі можна слухати на звичних для частотах у Західному реґіоні України (Джерело: Сайт радіо "Niko FM").
 • 10.08.2002 З 5-го серпня на хвилях столичної сателітарної радіомережі "ХІТFM Україна" (Київ-96.4МГц, Одеса-101.0МГц, Донецьк-101.2МГц, Сімферополь-101.2МГц, Львів-101.7МГц, Дніпропетровськ-102.0МГц, Суми-103.4МГц, Кривий Ріг-103.6МГц, Черкаси-104.1МГц, Кременчук-104.3МГц, Харків-105.7МГц, Євпаторія-105.9МГц, Запоріжжя-106.6МГц, Чернігів-106.8МГц, Севастополь-107.0МГц, Хмельницький-107.1МГц, Кам'янець-Подільський-107.5МГц, Херсон-107.6МГц) стартувала нова ігрова програма - "ХИТрая метка" ("Хитра мітка"). Кожен бажаючий отримати музичний сувенір від радіостанції має додзвонитися першим за номером (044)-246-49-64 після того, як почує в ефірі цю мітку (Джерело: Сайт "Прищепкін.Com").
 • 10.08.2002 Тривають зміни в ефірі Донецької області. Донецьке радіо "Клас!" (Донецьк-102.1МГц, Макіївка-68.36МГц, Шахтарськ-100.2МГц, Горлівка-103.1МГц) ТОВ "Арта Плюс" остаточно змінило свій ефірний позивний та музичний формат. Відтепер станція працює як радіо "Шансон". Денний ефір (7.00-22.00) формується у Донецьку, решта часу йде ретрансляція програм з Києва. Щоправда, марка "Клас" з ефіру не зникла остаточно - тричі на добу на хвилях станції можна почути заставку "Радіо "Клас!" представляє проект "Класний Шансон"". Незабаром програми станції можна буде чути й у Краматорську, де ТОВ "Арта Плюс" має частоту 103.9МГц (Інформація з власних джерел).
 • 9.08.2002 Вітальна програма "Здравствуйте, я ваша тётя!", що в ефірі столичного радіо "Nostalgie" (99.0МГц та Real Audio) у будні з 14.00 до 15.00, повернулася з короткочасної відпустки. Відтепер вона має нового ведучого - ним став Олександр Стаханов. Він же вестиме хіт-парад "Улюблені пісні дона Педро" (неділя, 11.00-13.00), що формується відповідно до замовлень, які надходять протягом тижня у вітальну програму. Щоправда, цього тижня хіт-параду не буде - новий сезон розпочинається з 18-го серпня (Джерело: Інформацію надав ).
 • 9.08.2002 На хвилях харківського радіо "Фора" (105.2МГц та 72.35МГц) відроджено вітальні програми. Відтепер щодня з 11.00 до 12.00, з 17.00 до 18.00 та з 0.00 до 2.00 в ефірі проект "Відкрита кватирка". Замовлення приймаються на студійний пейджер 8-703-33-105-20, на електронну пштову скриньку та через ICQ - UIN 166162317 (Джерело: ).
 • 9.08.2002 Радіо "Хіт FM - Маріуполь" (105.8МГц), проект ТРК "Клас", змінило ефірний позивний. Відтепер це радіо "Люкс FM" (нагадаємо - перед тим на цей позивний перейшли всі корпункти донецької ТРК "Клас" - у Харкові, Краматорську, Артемівську, Красноармійську та, власне, й сама донецька станція - ред.). Зміна ефірного позивного ніяк не позначилася на мовленні станції - як і раніше, денний ефір формується в Маріуполі, а з 21.00 до 7.00 станція ретранслює передачі радіо "Люкс FM" з Києва. Тим часом, телефон рекламного відділу змінився і тепер має номер (0629)-53-01-53. Змінилася також адреса електронної скриньки, на яку станція приймає музичні замовлення - відтепер вона має вигляд (Джерело: Інформацію надав ).
 • 9.08.2002 Господарський суд Києва вчора частково задовольнив позов столичного радіо "Континент" (100.9МГц) до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Як повідомляє "Німецька хвиля", рішення суду позивач і відповідач вважають малозрозумілим. Директор радіо "Континент" Сергій Шолох зазначив, що суд з одного боку визнав чинним рішення Нацради щодо продовження мовлення його радіостанції ще на 10 років в обсязі 24 години на добу. З іншого боку, за словами пана Шолоха, суд не задовольнив вимогу повернути його радіостанції ліцензію на мовлення, яка після оголошеного Нацрадою конкурсу була видана харківському концерну "Онікс". Як сказав Сергій Шолох, "ми однозначно будемо подавати апеляцію, бо хочемо, щоб результати конкурсу були скасовані". Адвокати радіостанції переконані, що вирішальним чинником має стати ухвала Європейського суду з прав людини, який прийняв до розгляду позов "Континенту" проти держави Україна (Джерело: "УНІАН").
 • 9.08.2002 Вчора на додаток до миколаївських було відключено всі київські (броварські) короткохвильові передавачі Всесвітньої служби Радіо "Україна", а також середньохвильовий передавач Національного радіо України (549кГц) та знижено на 50% потужність довгохвильового передавача (207кГц). Нині працюють лише 3 харківські передавачі Всесвітньої служби на 6020кГц, 7320кГц, 7410кГц, 11950кГц, 12045кГц, 13590кГц, а на СХ у Києві працює лише ретранслятор "BBC" на 612кГц (Джерело: ).
 • 8.08.2002 Вже кілька днів у вечірньо-нічному ефірі донецького радіо "Клас!" (Донецьк-102.1МГц, Макіївка-68.36МГц, Шахтарськ-100.2МГц, Горлівка-103.1МГц) ретранслюються програми столичного радіо "Шансон" (Джерело: Інформацію надав ).
 • 8.08.2002 Сьогодні відбулось засідання господарського суду міста Києва під головуванням судді Надії Качан за позовом столичного радіо "Континент" (100.9МГц) до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про визнання рішень Нацради недійсними. Адвокат Олег Давиденко, який представляє інтереси радіо "Континент", надав суду пояснення, в яких наводяться докази порушення Нацрадою процедури проведення конкурсу на частоту 100.9МГц. Крім того, адвокатом було надане суду клопотання про врахування при прийнятті рішення статті 10 Європейської конвенції - свобода виявлення поглядів та практики Європейського Суду з прав людини, а саме "прийняте в листопаді 1993 року Європейським Судом рішення у справі "Інформаціон-сфейран Лентіа" та інших проти Австрії, де вперше Судом було розглянуто питання про існування державної монополії на телерадіомовлення. Суд зазначив, що втручання, якого зазнали заявники з боку монополії, не було "необхідним в демократичному суспільстві": - Європейський Суд спершу нагадав про основоположну роль свободи вираження поглядів у демократичному суспільстві, коли вона, зокрема через пресу, сприяє поширенню та ідей, що становлять суспільний інтерес, і які громадськість вправі отримувати; - В результаті Європейський Суд постановив, що широкоохватний характер обмежень, які державна монополія накладає на свободу вираження поглядів, може бути виправданий лише за умови крайньої необхідності. Сьогодні завдяки технічному прогресу останніх десятиріч подібні обмеження не можуть бути виправдані міркуваннями про обмежену кількість можливих для використання частот і каналів. Радіо "Континент" було фактично позбавлено мовлення на частоті 100.9МГц шляхом надання частоти іншій телерадіоорганізації. Протягом всього часу свого мовлення радіо "Континент" не отримувало жодного зауваження про порушення ним чинного законодавства, зауважень з боку слухачів на неякісну продукцію, в тому числі не отримували попереджень про порушення статті 10 Конвенції". Представник Нацради Дмитро Назаренко на питання суду про те, "за яким саме критерієм члени Нацради визначають переможця конкурсу ?", пояснив: "члени Нацради приймають рішення про визнання переможця конкурсу за своїм внутрішнім переконанням. Вони не повинні пояснювати чому вони голосують саме за цю телерадіокомпанію". Як тут не нагадати шановному юристу, що за внутрішнім переконанням і згідно Закону приймає рішення тільки суд і це відповідає вимогам чинного законодавства. Виключення може бути тільки в тому випадку, коли Нацрада діє поза Законом. Єдине, що з урахуванням пояснень представника Нацради можна порадити майбутнім конкурсантам, так це те, що подаючись на конкурс потрібно бути фінансово спроможними. Скільки у вас повинно бути капіталу і в якому вигляді напередодні уточніть у членів Нацради. Фінанси - це виявляється єдиний важливий критерій, за яким визначається переможець конкурсу на отримання ліцензії. "Відсутність достатнього капіталу зачіпає інтереси телеглядачів та радіослухачів." - пояснив суду Дмитро Назаренко. "Дізнавшись про недостатню кількість капіталу, телеглядачі перестануть дивитись той чи іншій канал, а радіослухачі слухати ту чи іншу частоту?" - запитала у представника Нацради суддя. Представник Нацради не відповів на це питання судді, а нам усім було би корисно дізнатись позицію Нацради про те, що ми з вами повинні знати про капітал телерадіокомпаній. А знаючи про фінансову спроможність кожного мовника, слухати і дивитись тільки тих у кого найбільше фінансів. Здається, саме у цьому полягає загадкова логіка рішень Нацради??? Завтра о 16-00 годині господарський суд міста Києва оголосить своє рішення у справі за позовом радіо "Континент" до Нацради (Джерело: Портал "Український Медіа-Сервер").
 • 7.08.2002 На хвилях радіо "Шансон - Одеса" (103.2МГц) поменшало московських програм. Натомість зростають обсяги місцевого мовлення. Зокрема, щоранку у будні з 7.00 до 10.00 в ефірі лунає ранкове музично-розважальне шоу, яке ведуть Олег Школьник та Валерій Чернов (Джерело: Інформацію надав ).
 • 6.08.2002 Віднедавна змінився формат та позивний сімеропольської радіостанції ТОВ ТРК "ЮКТ-98", що веде мовлення на частоті 105.4МГц. Раніше станція транслювала музику у форматі Top Hits з позивним "Хіт FM Крим" (не має відношення до мережі "ХІТFM Україна", що працює у місті на частоті 101.2МГц - ред.). Відтепер станція працює з позивним "Доросле радіо" та транслює музику у стилі "шансон". Частину добового ефіру становлять ретрансляції програм "Дорослого радіо" з Києва (Інформація з власних джерел).
 • 6.08.2002 Віктор Петренко призначений заступником голови Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України. Це зазначено в Указі Президента від 5 серпня 2002 року. Віктор Петренко, 1947 р. н., в 1995-99 роках очолював Національну раду України з телерадіомовлення (Джерело: Портал "ForUm").
 • 6.08.2002 Одеська мережева радіостанція "АвтоFM" (Одеса-91.4МГц, Київ-99.4МГц, Миколаїв-100.1МГц, Харків-102.4МГц, Львів-103.9МГц, Умань-103.4МГц, Вознесенськ-103.6МГц) розпочала трансляцію своїх програм через сателіт "Intelsat 902". Тим часом, на радіо "АвтоFM" - нові DJ-і - Олексій Поляков (ex-"Просто Раді.О"), та новий "старий" Олександр Вєтров (ex-"ХІТFM - Україна", та ex-"Kiss FM"). Поляков працює на ефірному блоці 15.00.-19.00, а Вєтров разом з Вандою Богуславською веде ранковий проект "Заводний ранок", інтерактивну гру для водіїв "Хлібне місце" (18.30-19.00) та передачу на замовлення "Година пік" (19.00-20.00). DJ Таня, яка вела ефір з 11.00 до 15.00 тепер працює інформаційною ведучою блоку 15.00-19.00. Денний блок веде Коля Мороз (ex-"БМ FM"). Інформаційний ведучий у цьому блоці - Олександр Анненський, який раніше працював на телебаченні. На "АвтоFM" також нова сітка новин: тепер головні новини передаються 2 рази на годину - на 00-й чи 30-й хвилинах, а дорожня інформація - 3 рази на годину - на 10-й, 30-й, 50-й хвилинах. У Києві станція працюватиме з 6.00 до 1.00 (Джерело: Інформацію надав ).
 • 6.08.2002 Новини з Польщі. Міжнародна організація "Репортери без кордонів" має намір звернутися до Ради Європи і Європейської Комісії у справі рішення Крайової Ради Радіо і ТБ Польщі (КРРіТ) позбавлення концесії на мовлення найпопулярнішої краківської локальної радіостанції "Blue FM" і радіостанції "Twoje Radio" з сілезького міста Валбжих. На захист "Blue FM" стали слухачі, місцеві політики, відомі мистці і навіть колеги з конкурнційних станцій. Обидві радіостанції функціонують вже по 7 років. Причина закриття "Blue FM" - "низький рівень програм, що транслюються" (неофіційно журналісти кажуть про її зв'язки з "RMF FM", яку не долюблює КРРіТ). Причина невдач "Twojego Radio" - "представлена програмна заявка, не забезпечує реалізацію встановлених завдань" (Джерело: Інформацію надав ).
 • 6.08.2002 Господарський суд столиці відклав до середи розгляд справи за позовом київського радіо "Континент" (100.9МГц) до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Вчора представники Нацради не з'явилися на судове засідання, повідомляє "Німецька хвиля". Директор радіостанції "Континент" Сергій Шолох каже, що Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу "Континента", а відтак тепер і суди в Україні мають врахувати положення 10-ї статті Європейської конвенції з прав людини, яка закріплює свободу виявлення поглядів. За словами пана Шолоха, засідання суду було зірвано через те, що адвокат Дмитро Назаренко, який представляє інтереси Нацради, хоч і повідомив, що він хворий і не може бути присутній в суді, був присутній на своєму робочому місці і хворим не виглядав. Один з членів Нацради Віктор Понеділко заявив, що поведінку адвоката не можна вважати позицією всієї Нацради: "Можна вважати як чиєсь замовлення, але не всієї Національної ради. В середу цей пан буде в суді". Водночас, Віктор Понеділко не уточнив, хто саме міг змусити адвоката затягувати процес (Джерело: Портал "Part.org.ua").
 • 6.08.2002 Після майже 2-місячного періоду роботи в "автономному" режимі радіостанція "АвтоFM Київ" (99.4МГц) відновила трансляцію програм з головної, одеської, студії радіомережі. Також свертаємо вашу увагу на те, що відтепер на станції знов працює Олександр Вєтров (Власна інформація).
 • 5.08.2002 Ранкова (10.00-10.50) та денна (13.00-14.00) вітальні програми столичного радіо "Europa Plus Київ" (Київ-107.0МГц та Луганськ-104.8МГц) з поверненням з відпусток ведучих Аліни Бессонової та Олега Дмітрієва знов виходять під назвою "Великий привіт" (Власна інформація).
 • 5.08.2002 Сьогодні у Донецьку на частоті 106.4МГц розпочалося мовлення столичного радіо "Kiss FM". Станцію ретранслює ТРК "Південь-Схід-Північ". Тим часом у сусідній Макіївці на цій же частоті продовжує працювати радіо "Донбас" від ТРК "Макіївка" (Джерело: Інформацію надав ).
 • 5.08.2002 Новини з Польщі. З квітня варшавська музична радіостанція "Radio Pogoda" проводить спільно з Фондом Соціальної Допомоги "SOS" Яцека Куроня (віднедавна він - почесний громадянин Львова) акцію допомоги найбіднішим і найбільш потребуючим. Щодня "Radio Pogoda" звертається до слухачів, аби ті писали про тяжку матеріальну ситуацію людей зі свого оточення. Радіожурналісти згодом перевіряють листи, особисто відвідуючи тих, хто в потребі. Вже вдалося допомогти 12 родинам. У польському інтернет-просторі задіяно два білоруськомовні радіопортали - один - "кириличний" портал "Камунікат", другий - "латинничний" - "Radyjo Talaka". "Камунікат" старша за віком, "розкрученіша", повніша і різноманітніша, пов'язана з Білоруською Редакцією Польського Радіо. "Radyjo Talaka" має двотижневий вік, воно лишень формується, і музика тут лунає ще не цілодобово - в основному, білоруська з домішками інших мелодій слов'янських сусідів, окрім - російської. Слухаючи сябрівські ноти можна стільки завгодно сидіти "на чатах" (Джерело: Інформацію надав ).
 • 4.08.2002 У Харкові на частоті 91.2МГц розпочалося технічне мовлення радіостанції "Нова хвиля" (ТОВ Радіо "Нова хвиля"), яка приблизно місяць тому призупинила мовлення на каналі 69.83МГц. Повноцінне мовлення має розпочатися у другій половині серпня. Планується, що з переходом у верхній піддіапазон формат станції дещо зміниться: раніше в її ефірі лунала виключно західна музика (комерційний рок та світові хіти), тепер же станція транслюватиме як західну, так і пост-радянську музику для дорослої аудиторії (Джерело: ).
 • 3.08.2002 Змінився студійний пейджер радіостанції "Europa Plus Дніпропетровськ" (102.5МГц). Відтепер він має координати 8-168 для абонента "102.5" (а не "Європа FM", як це бцло раніше) (Інформація з власних джерел).
 • 3.08.2002 Змінився телефон ефірної студії запорізького "Дорослого радіо" (107.0МГц). Відтепер він має номер (061)-220-10-70, який має асоціюватися з частотою станції (Інформація з власних джерел).
 • 3.08.2002 Зовсім не обов'язково мати здібності генеального математика та бути монстром точних наук і логічного мислення, щоб виграти приз у програмі "Считалочка", яка вчора стартувала в ефірі столичної сателітарної радіомережі "Русское радио Україна" (Київ-98.5МГц, Луганськ-100.4МГц, Бердянськ-101.0МГц, Кривий Ріг-101.0МГц, Дніпропетровськ-101.1МГц, Кременчук-101.7МГц, Токмак-102.5МГц, Севастополь-104.5МГц, Запоріжжя-104.5МГц, Мелітополь-104.7МГц, Донецьк-104.7МГц, Маріуполь-105.8МГц, Суми-105.6МГц, Харків-106.6МГц, Одеса-107.4МГц, Черкаси-107.5МГц). Щодня у будні, о 12.10, зателефонувавши до студії за номером (044)-235-79-85, ви одержуєте одне-єдине завдання: підрахувати, скільки разів повторюється одне і те саме слово у заданому музичному фраґменті (наприклад, у пісні В.Леонтьєва треба підрахувати, скільки разів слово "бегут" повторюється у приспіві "Все бегут, бегут…"). Програма розрахована на одного учасника (Інформація з власних джерел).
 • 2.08.2002 Кіровоградська радіостанція "TTV/ Ваше радіо" (104.2МГц через добу) планує здійснити перехід на нову частоту - 102.6МГц, яку вона вже ні з ким не ділитиме. Разом з цим назва станції зміниться на Радіо "Хіт". Програмним директором станції призначено відомого в реґіоні радійника на ймення DJ Вітер (Джерело: Сайт Ігоря Гузея).
 • 2.08.2002 Тим часом, у місті Херсон з'явилося столичне "Доросле радіо". Воно лунає на частоті місцевої ТРК "ТОП" - 101.2МГц, де вона раніше представляла програму "Русское радио Херсон" з частковим використанням продукту московської сателітарної мережі "Русское радио" (Інформація з власних джерел).
 • 2.08.2002 Вчора у місті Запоріжжя на частоті 105.1МГц розпочав мовлення корпункт столичного радіо "Шансон". В ефірі ретранслюються програми з Києва, до яких додається місцева реклама (Інформація з власних джерел).
 • 2.08.2002 Європейський Суд з прав людини присвоїв реєстраційний номер 26419-02 справі "Медіа-центр проти України". Своїм рішенням суд зазначив наступне: "Суд розгляне вашу справу, як тільки це виявиться можливим. Розгляд здійснюватиметься на основі інформації та документів, представлених Вами до Суду", - повідомляє Інститут масової інформації. Нагадаємо, що 27 червня 2002 року директор Медіа-Центру (позивні - радіостанція "Континент") Сергій Шолох звернувся із заявою до Європейського Суду з прав людини. В заяві він звертається до статті 10 та статті 6 Європейської конвенції з прав людини та основних її свобод. Приводом для цього звернення стало позбавлення Національною радою з питань телебачення і радіомовлення права радіостанції "Континент" на мовлення на частоті 100.9МГц та неефективний судовий захист порушеного права на свободу виявлення поглядів. 5 серпня 2002 року господарський суд міста Києва вже вдруге, але на цей раз колегіально, розгляне позовну заяву радіо "Континент" до Нацради. В своєму рішенні суд має врахувати положення статті 10 Європейської конвенції з прав людини - свобода виявлення поглядів (Джерело: "УНІАН").
 • 2.08.2002 1 серпня відбулося засідання Господарського суду міста Києва, на якому розглядалась позовна заява Благодійного фонду "Громадське радіо" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє Інститут масової інформації - українське представництво міжнародної правозахисної організації "Репортери без кордонів". Предмет позову: скасування рішення Нацради щодо недопущення "Громадського радіо" до участі у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення в травні цього року. Суд не задовольнив позовних вимог "Громадське радіо" на підставі того, що на момент проведення конкурсу "Громадське радіо" не мало статуту телерадіоорганізації. Як повідомляє ІМІ, Благодійний фонд "Громадське радіо" має наміри подати апеляційну скаргу на ухвалене судом рішення, оскільки Закон України "Про телебачення і радіомовлення" забороняє заснування телерадіоорганізацій політичними партіями, професійними спілками, релігійними організаціями та підприємствами і таким чином не забороняє створення таких організацій благодійними фондами", повідомив президент Благодійного фонду "Громадське радіо" Олександр Кривенко (Джерело: "УНІАН").
 • 1.08.2002 З понеділка, 5-го серпня, в ефірі столичного радіо "Nostalgie" (99.0МГц та Real Audio) стартує нове ранкове шоу "За сімейними обставинами". Програма лунатиме у будні з 7-ї до 10-ї ранку і являтиме собою ранкове шоу розважально-інформаційного характеру для всієї родини. Ведучі програми - Олексій ПАтєхін, Марнина Левченко та Олександр Філяєв. А ось вітальна програма "Здрасьте, я Ваша тетя", яка лунає на хвилях станції у будні з 14-ї до 15-ї години, з 5-го серпня йде у невеличку відпуску. Однак, вже 9-го серпня ця програма знов буде в ефірі, але вже з іншим ведучим (Джерело: Інформацію надав ).
 • 1.08.2002 Нещодавно сталися зміни в ефірі міста Запоріжжя. Мовлення радіостанції "Русское радио Україна" повернулося на частоту 104.5МГц, тим часом, радіо "Мелодія" знов перейшла на канал 105.1МГц. Проте, сьогодні остання припинила мовлення (Інформація з власних джерел).
 • 1.08.2002 Колишній голова Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення Валерій Юрченко незабаром буде поновлений на своїй посаді. Про це в вчора у Києві повідомила начальник управління правового забезпечення і реформування Державного комітету зв'язку та інформатизації Надія Костриба. За її словами, наказ про поновлення Юрченка на посаді зараз проходить етапи візування в різних управліннях комітету і найближчим часом буде виданий. Костриба також зазначила, що факт недопуску судових виконавців у приміщення комітету не є підтвердженням невиконання судового рішення (Джерело: "УНІАН").
 • 1.08.2002 Державна виконавча служба Шевченківського району Києва має намір звернутися до районної прокуратури з проханням порушити кримінальну справу проти керівництва Державного комітету зв'язку та інформатизації в зв'язку з невиконанням рішення суду про відновлення Валерія Юрченка на посаді голови Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення. Про це журналістам повідомив заступник начальника Державної виконавчої служби Шевченківського району столиці Максим Жданов. За його словами, вчора охорона знов не допустила судових виконавців у держкомзв'язку, не дозволивши їм реалізувати рішення суду. Позавчора охорона не пустила судових виконавців в приміщення комітету, посилаючись на розпорядження керівництва комітету. За інформацією Жданова, в управлінні кадрів держкомзв'язку підтвердили, що документи про поновлення Юрченка на посаді голови концерну РРТ на "виконання не надходили". Таким чином, на думку Жданова, в.о.голови держкомзв'язку Микола Гончар "чинить безпосередні перешкоди" для виконання рішення суду про поновлення Юрченка на посаді. Жданов повідомив, що кримінальну справу планується порушити за ст. 382 Кримінального кодексу України - невиконання рішення суду приватною особою, перешкоджання державному виконавцю у виконанні його обов'язків, що тягне за собою відповідальність до 3-х років позбавлення волі. Такі самі дії, скоєні посадовою особою, караються терміном до 5-ти років (Джерело: "УНІАН").
 • 1.08.2002 Свій день народження сьогодні святкує також запорізьке радіо "Nostalgie" (107.5МГц). Цій станції виповнюється 7 років (Інформація з власних джерел).
 • 1.08.2002 Сьогодні свій 5-ий день народження святкує радіостанція "Europa Plus Маріуполь" (104.0МГц). Щоправда, станія, що є проектом місцевого ЗАТ ТРК "Євростудія", вперше з'явилася в маріупольському ефірі ще у травні 1997-го року, однак, це були лише пробні, технічні ефіри; регулярне ж мовлення розпочалося саме 1-го серпня того ж року. До цієї дати компанія планує велику вечірку, в якій має взяти участь ведучий програми "Гараж" московської сателітарної радіомережі "Europa Plus" Сухов (Джерело: Інформацію надав ).

ПРИ ЦИТУВАННІ ПОСИЛАННЯ НА ПОРТАЛ "СВІТ РАДІО | PRORADIO.ORG.UA" Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!

     Вас цікавить можливість внесення інформації до цього розділу або загалом співробітництво з порталом? Немає проблем! Довідки за телефоном - (050)-768-77-24. Більш докладна інформація - в розділі "Контакти".

  • Радіоанонс

  • Новини липня

  • Обговорити на форумі

  • Решта новин

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:"Радіо Шансон"

Радіо "Станція 103.2FM"

Радіо "Західний полюс" 104.3FM

Радіо СіД FM

"УХ Радіо - Українське Інтернет Радіо 101FM"

Радіо "Вежа"

Радіо "Львівська хвиля"

Радіо "Незалежність"

Хвиля української музики "Молоде радіо"

CAMPUS RADIO

Radio VTSU - Самое кульное радио

"RMX - Power Hit Radio"

"Radio Plus"

"Є Радіо"

"Radio Enter"

MyRadio.com.ua - включи свою музыку

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2022