Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Українське Радіо"

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Ольга ГАЛАНЕНКО:

:: Радіо "Культура" відкриває нові горизонти ::

Газета "Говорить і показує Україна" №43 (2599), 17.10.2007

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

     Нещодавно ефір Національного мистецького каналу збагатила програма "На хвилі джазу", присвячена українській та світовій джазовій музиці.

     "Канал духовного відродження" виправдовує свою назву на всі сто, адже у сьогоднішньому медіапросторі він є чи не єдиною радіостанцією, яка намагається у всій повноті та багатогранності представити українську культуру, її минуле і сучасне, повертаючи нас до власних витоків, традицій та вічних істин.
     Саме на хвилі радіо "Культура" слухачі отримають унікальну нагоду почути кращі взірці вітчизняної та світової літератури, театру у виконанні визнаних майстрів слова. Не залишається поза увагою каналу й суспільно-політична ситуація України, яка завжди подається через призму духовності й моралі.
     Що ж до музичного мистецтва, то для меломанів "Культура" - справжнє джерело естетичного задоволення. На фоні тотального тяжіння інших радіостанцій до так званих "легких", "масових" жанрів, "Канал духовного відродження" демонструє розумну рівновагу у звучанні популярної та академічної музики.
     Нещодавно радіо "Культура" відкрило ще один музичний вимір. 1 жовтня стартувала програма "На хвилі джазу", покликана знайомити слухачів із кращими українським та світовими джазовими виконавцями, з особистостями, котрі творили і творять вітчизняну джазову культуру. Гадаю, багато читачів "ГіПУ" вже мали змогу почути перші передачі, присвячені одному з найуспішніших українських колективів - чоловічому секстету "Менсаунд". У найближчих планах творців програми - розповідь про таких відомих джазових виконавців, як Тетяна Боєва, Сергій Овсянников, Юрій Шепета, Володимир Закус, Млада, Юлія Рома, Роман Гриньків і багато інших, а також оприлюднення унікальних записів та інтерв'ю. При цьому варто зауважити, що найбільший наголос у передачі матиме "своя", вітчизняна музика, яка сьогодні незаслужено знехтувана багатьма теле- та радіоканалами.
     "Неформатна музика" - так доволі часто називають композиції музикантів, відмовляючи їм в ефірному часі. Саме тому багато українських виконавців, справжніх майстрів джазового мистецтва мало відомі широкій аудиторії. Їх може почути лише вузьке коло шанувальників, які знають що, коли і де відбувається. Деякі наші колективи (як от, наприклад, "Менсаунд") зуміли здобути славу на світовому рівні і залишитися менш відомими на Батьківщині. Єдина можливість розірвати це зачароване коло - говорити про цю музику, слухати її, насолоджуватися нею, всупереч усім форматам!
     Передачу "На хвилі джазу" слухачі радіо "Культура" матимуть змогу чути щопонеділка, о 21.40. Щоразу на них чекатиме нова цікава інформація, а найголовніше - оригінальні записи й композиції, які не залишаться поза увагою найвибагливіших меломанів. Адже, як відомо, до цієї музики не можна ставитись байдуже, а якщо у неї закохуються, то назавжди… Тож ласкаво просимо до вишуканого світу джазу!

Ольга ГАЛАНЕНКО

• Перейти до решти статей 2007-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Журнал "Телерадіокур'єр"

Газета "Восточный проект"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100
Сова - поиск в Украине

© Борис Скуратівський, 1999-2021