Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Українське Радіо"

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

:: День української мови на Національному радіо ::

Газета "Говорить і показує Україна" №46 (2602), 7.11.2007

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

     9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. А Національне радіо, зокрема, "Канал духовного відродження "Радіо "Культура", готує для слухачів справжнє свято - "День української мови на Національному радіо".

     Мова - це органічна частина духовного розвитку народу, у якій збережені знання всіх попередніх поколінь, відображені злети і падіння людської думки, закладені основи закономірностей пізнання світу. Шліфуючи й удосконалюючи мову, людина водночас поглиблює свої знання, збагачуючись духовно і морально.
     "Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів - скількома епітетами супроводжуються визначення української мови!" (О.Гончар)
     Отже, 9 листопада, з 6.00 години ранку на хвилях "Радіо "Культура" проходитиме марафон, присвячений Дню української мови та писемності. Всі прихильники і радіослухачі отримають нагоду дізнатись про історію цього визначного дня на Каналі духовного відродження.
     Український народ бере свій початок з IV - VI ст. до н.е. і заклав підґрунтя могутньої Київської Русі, прийняв кирилицю (після X ст.)
     Про це і ще багато чого цікавого з історії нашої держави Ви дізнаєтеся у програмі "Від Нестора-літописця і до сьогодні".
     "Українська мова - мова єднання і величі нації, запорука гідності кожного українця" - тема передачі ранкового блоку "Знакова постать", яку веде Неля Даниленко. Її співрозмовник - мовознавець, доктор філологічних наук Олександр Пономарів.
     Павло Мовчан - лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, Заслужений діяч мистецтв України, письменник, сценарист, автор книги "Мова - "явище космічне" - поведе бесіду про те, як кожен з нас розуміє цю тезу, у чому полягає унікальність і непересічність такого явища як мова… Ведучі радіомарафону запросять до дискусії лауреатів Шевченківської премії Івана Драча, Бориса Олійника та Юрія Мушкетика.
     Далі естафету підхопить доктор філологічних наук Ірина Фаріон, під час розмови будуть прямі включення відомих письменників Миколи Луківа і Василя Василашка.
     Прозвучать цікаві інтерв'ю з архіву українського радіо, вірші про мову у виконанні школярів.
     Ми знаємо, що у важкі для України часи, на історичних зламах епох завжди народжувалися справжні патріоти, котрі ставали на захист рідної мови, культури. Таким саме є гість радіомарафону Михайло Кузьмович Наєнко - літературознавець, лауреат Шеченківської премії.
Минуле, сьогодення і майбутнє мови… Про це розповідатиме наступний гість - директор інституту філології, професор Анатолій Васильович Висоцький.
     До розмови приєднається відомий радіожурналіст, автор популярних проектів "Дорогами України" та "Дорогами українців" Василь Ілащук, який розповідатиме про українців та українську мову за кордоном.
     Також у програмі лунатимуть вітання від "Знакових постатей", прозвучать уривки з відомих патріотичних пісень.
     У вечірньому блоці ми запропонуємо Вам бесіду з Наталею Тоцькою - мовознавцем, викладачем Києво-Могилянської академії, а також учасниками громадського руху "Не будь байдужим", ініціаторами акції "Зроби подарунок Україні - переходь на українську" Денисом Семчиним і Ларисою Мельничук.
     Про сучасний стан української мови і те, як можна опанувати її самостійно, розповідатиме письменниця, головний редактор газети "Слово "Просвіти" Любов Голота.
     Ви почуєте пісні та композиції у виконанні чудових гуртів "Мандри" й "Гайдамаки", барда Едуарда Драча та інших.
     Тож любімо свою мову, пишаймося нею, адже слово - це найтонший дотик до серця, який повертає віру в добро, дарує радість і допомагає зберегти свою самобутність.

Канал духовного відродження
"Радіо "Культура"

• Перейти до решти статей 2007-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024