Маєш інформацію? Поділись! ХХII Конференція Техніка TV • Radio

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

СИТУАЦІЯ

Валерій НОВОСВІТНІЙ:

:: Хто висить в ефірі на частоті 95,6 FM ::

Нацрада зацікавилась "Радіо Точкою" на "Золотих воротах"

Газета "Хрещатик" №141 (1971), 19.10.2001

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіонавчання  

     Днями в "Хрещатик" надійшов досить сердитий лист від телерадіокомпанії "Золоті ворота". Її президент пан Просвєтов пише, що наш кореспондент "припустився необачності, в результаті чого опублікована стаття викликала негативну реакцію у Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а також у партнерів, рекламодавців та радіослухачів, завдавши шкоди репутації телерадіокомпанії". Нашому виданню запропонували "в найкоротші терміни внести ясність і виправити допущені помилки".

     Довелося з'ясовувати що й до чого. На прес-конференції, влаштованій з такої нагоди, виявилося, що "помилився" не лише мій колега, а мало не кожен журналіст, котрий побував на презентації нової радіостанції. І редакції отримали однакові сердиті листи. Лише прізвища журналістів мінялися. Врешті-решт президент "Золотих воріт" пан Просвєтов частину відповідальності за інцидент взяв на себе, зізнавшись, що кореспондентів ввели в оману невдало складені прес-релізи й банери. Але все ж треба розставити всі крапки над "Радіо Точкою".
     Отож, в ефірі з'явилось нове радіо. Ліцензію на нього мають "Золоті ворота", але увесь ефір заповнює партнер - колектив "Радіо Точки". Протягом останніх чотирьох років він кочував на радіостанціях "Промінь", "Просто Радіо", "ЮТаР", "Гала-радіо", "Європа Плюс", "Лідер", "Довіра"... Доки не постукав у "Золоті ворота". Відчинили. І дали розвернутися на всі 12 годин ефіру. І, згідно з останніми рейтингами, вдало. Постійні фани і нові радіослухачі нарешті вибрали поміж 18 столичних радіостанцій ту, яка чітко витримує формат поп-рок-радіо, орієнтуючись на українських і російських виконавців: групи "Кіно", "Крематорій", "Брати Гадюкіни", "Агата Крісті", "Скрябін", "Аліса", "ДДТ", "Океан Ельзи", "Машина часу", "ВВ", "Ленінград", "Грін Грей" та інші. Як сказав Євген Просвєтов, "нас не слухають ті, хто боїться думати", бо колективи, які представлені в проекті "Радіо Точка" на "Золотих воротах", свого часу не пускали на велику сцену. Вони висловлювали думки і почуття, притаманні людям вільним, свободолюбивим - тим, кого свого часу тримала в тіні й кутузках радянська ідеологія. Щоправда, інколи доводиться вирізати відверту нецензурщину, але викинуте слово із пісні все одно її не зіпсує.

Валерій НОВОСВІТНІЙ

• Перейти до решти статей 2001-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Журнал "Телерадіокур'єр"

Газета "Восточный проект"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100
Сова - поиск в Украине

© Борис Скуратівський, 1999-2019