Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Українське Радіо"

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Резонанс

:: Чому "не хоче балакати" III програма? ::

Газета "Говорить і показує Україна" №19 (2266), 4.05.2001

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

     У минулому числі тижневика ми надрукували лист відомого літературознавця, лауреата премій ім. В. Стуса та ім. О. Теліги Михайлини Хомівни КОЦЮБИНСЬКОЇ стосовно ІІІ програми радіо, з якою відбуваються дивні колізії. У результаті - високоякісний мистецький канал не можуть почути мільйони колишніх її радіослухачів, натомість їхні чутливі вуха напихаються сурогатом численних комерційних FM-станцій, адже олігархічний спрут активно скуповує частоти.

     У багатьох наших громадян ІІІ канал радіо - це єдина можливість прилучитися до багатющої музичної, літературної, театральної спадщини, послухати, що нині відбувається на мистецькому Олімпі, підвищити свій культурно-освітній рівень. Особливо це стосується провінцій, де немає театрів, концертних залів і, навіть, постійно діючих кінотеатрів.
     Розпачливий лист одного з наших передплатників ми одержали нещодавно. "Я передплачую улюблений тижневик для того, щоб знати, що іде по телевізору або що іде по приймачу. Я хочу знати, чому не хоче балакати ІІІ програма Українського радіо. Я вас прошу по-хорошому, включіть мені ІІІ програму, яку я дуже люблю. Подобаються мені передачі: "А ми до вас в ранковий час", "Перлини світової музики", "З народних джерел", "Голос Америки", "Вечірня студія "Ліра" і радіопостановки, що йдуть по суботах і неділях. Напишіть у моєму тижневику, чому не йдуть мої улюблені передачі" (Іван САМБОРСЬКИЙ, м. Новий Буг, Миколаївська обл.).
     А цей лист надійшов від пенсіонера: "Роз'ясніть на сторінках газети, чому на Волині не транслюється ІІІ мистецька програма радіо. Два місяці пропрацював канал і знову немає" (АНДРІЙЧУК, м. Луцьк).
     Ми передали ці листи до Національної радіокомпанії України. Звичайно, НТКУ зацікавлена, щоб її передачі було чути на теренах всієї України. Але проблеми - в недофінансуванні державою. По проводовому мовленню (трипрограмовий приймач) є можливість слухати всі три програми УР державного радіо - Першу, "Промінь" і Третю мистецьку. А той передавач, що нині транслює ІІІ програму, малопотужний і не покриває всю територію України. Отож, ваші листи будуть також використані, щоб поставити питання перед Кабміном та Верховною Радою про збільшення фінансування, що дасть можливість задіяти додаткові, більш потужні передавачі для трансляції всіх трьох програм.
     У технічно-виробничому управлінні Національної радіокомпанії повідомили:
     У діапазоні середніх хвиль передавачі тимчасово не працюють, крім передавачів на Київ і область - 7.00 - 8.00; 19.00-24.00; в Чернівцях на частоті 657 кГц (457 м) з 20.00 - 00.30.
      ПЕРЕДАВАЧІ УКХ-ДІАПАЗОНУ ПРАЦЮЮТЬ:
      - будні - 5.29 - 8.00; 19.00-1.00;
      - вихідні і святкові дні - 5.59 - 8.00; 19.00 - 1.00.

Інф. "Говорить і показує Україна"

• Перейти до решти статей 2001-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024