Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Наталя ДМИТРЕНКО:

:: "Громадське радіо" не для громадськості, а для комп'ютерних хакерів? ::

Газета "Україна молода" №? (???), 16.04.2002

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіопродакшн  

     Майже півтора місяці витратив Олександр Кривенко на боротьбу із вітряками сучасної бюрократії, але сили виявилися нерівними.

     Його багатостраждальний проект "Громадське радіо", що мав вийти в ефір на київській частоті радіо "Люкс" ще 28 лютого, пройшов усі можливі кола українського бюрократичного пекла. В результаті - вітчизняний радіоефір так і залишився для "громадськівців" заповідною зоною. Але, як відомо, безвихідних ситуацій не буває, і "Громадське радіо" вийшло у віртуальний ефір, створивши власний Інтернет-сайт www.radio.org.ua. Минулого четверга в режимі реального часу відбувся стартовий шестигодинний марафон "Україна після виборів". Гості студії - представники всіх партій та блоків, що стали переможцями виборів, громадські діячі та журналісти - обговорювали минулі вибори і майбутні наслідки. Від шостої вечора до півночі приблизно мільйон українців, що має доступ до Інтернету, мав ще й унікальну можливість бути свідком становлення на теренах української "перехідної демократії" громадського мовлення, одного із визначальних чинників світової демократії.
     Громадське мовлення існує в кожній розвиненій країні. Воно є тим лакмусовим папірцем, що визначає: існує держава для купки керманичів чи для всього народу. Це нормальна опозиція до державного мовлення, контрольованого владними структурами. Як відомо, одне лише слово "опозиція" викликає у декого в нашій країні блювотний рефлекс і бажання негайно лікувати "нездоровий" організм. Так, приблизно півтора тижнів тому розгляд питання про переліцензування радіо "Люкс" (на частоті якого повинно було виходити в ефір "Громадське радіо") було знято із порядку денного засідання Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Причина - відсутність технічного аудиту. "Люкс" нібито сам попросив зняти питання. Просто дивні метаморофози відбуваються навколо небажаного проекту. І, як повідомив "УМ" керівник "Громадського радіо" Олександр Кривенко, "з певних причин радіо "Люкс" тяжко задумалося, чи варто "перти" йому цього воза далі".
     Отже, мешканці столиці не зможуть прослухати новий проект на "супер-популярній" частоті 69,68 УКХ. Проте такий шанс мають регіональні слухачі: керівники проекту вже ведуть переговори із декількома радіостанціями. Очікується також, що через два-три місяці буде створено самостійну радіокомпанію "Громадське радіо", яка подасться до Нацради, щоб отримати ліцензію на мовлення в різних містах України. А поки що проект працює за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Української служби корпорації Бі-Бі-Сі, подає новини (українські та Бі-Бі-Сі), а також передачі на політичні та різнопланові суспільні теми.

Наталя ДМИТРЕНКО

• Перейти до решти статей 2002-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024