Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Лариса СТЕЦЮК:

:: Примадонна в українському радіоефірі ::

Газета "Говорить і показує Україна" №17 (2677), 22.04.2009

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

      Наприкінці квітня в Україні має з'явитись радіостанція "Радіо Алла", яка запустить масштабне шоу під назвою "Алла шукає таланти". Його мета - запалити на українській естраді нові зірки, вивести на сцену талановитих молодих виконавців.

     Бюджет конкурсу становить 500 тисяч доларів. Туди включені: організація шоу, рекламна підтримка та інвестиції в промо-кампанію нових імен. Кожен бажаючий може взяти участь у проекті, надіславши на "Радіо Алла" запис пісні. Найкращі твори, відібрані колективом станції і самою Примадонною, потраплять у ротацію й отримають унікальний шанс стати справжніми хітами. Крім того, на переможців чекають ексклюзивні призи від Алли Борисівни та радіоканалу.
     Залучення Алли Пугачової - авторитетного експерта в галузі музики - має позитивний досвід. Вона допомогла вже не одному талановитому вітчизняному виконавцю: свого часу відкрила "двері" російського шоу-бізнесу для "Океану Ельзи", дала старт кар'єрі Тіни Кароль (2005), а співачка Наталя Валевська на попередньому конкурсі "Алла шукає таланти" стала переможницею!
     Нагадаємо, 8 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення схвалила необхідні зміни, аби поява подібного формату стала реальною в Україні. Група компаній "Український Медіа Холдинг" отримала ліцензію на використання бренду "Радіо Алла". Запуск програми заплановано на частотах "Radio ONE". Склад власників залишається незмінним - це, як і раніше, виключно українські компанії. Основна суспільна місія радіостанції - розвиток якісної української популярної музики та сприяння молодим талантам. Радіостанція планує почати мовлення наприкінці квітня та "охопити" одразу шістнадцять міст України.
     Для довідки: ефірне наповнення "Радіо Алла" - поєднання пісень епохи Примадонни і найкращих зразків сучасної української музики, а також ексклюзивні програми від Алли Пугачової. Проект розрахований на активну, переважно жіночу аудиторію 30-49 років.

Підготувала Лариса СТЕЦЮК

• Перейти до решти статей 2009-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024