Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Ігор КРАВЦІВ:

:: Велика революція на "Niko FM" ::

Газета "Молодий Буковинець" №38 (????), 29.03.2002

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіопродакшн  

     - Навіть і не думайте після 1 квітня плутати радіо "Niko FM" з "Довірою"! - цілком серйозно застеріг Ромко Чайка - знакова фігура львівського середовища: добрий МС і музикант "Мертвого півня".
     "Мертвий півень" завівся у Чернівцях недаремно. Незабаром "Niko FM" перетвориться на глобальну українську радіомережу, у створенні якої допоможе фахова команда львівських радійників.

      Розповідає Роман Чайка:

     - Компанія "НБМ" 5 березня стала переможцем у змаганні за мовлення на Західну Україну. І вже 1 квітня сформується всеукраїнська радіомережа "Niko FM". Оскільки у Львові ця радіостанція мала свою автономну продакшн-студію "Ініціатива-Ніко", більшість людей, що там працювали, стали на деякий час чернівчанами. Нас це максимально влаштовує, адже і Чернівці і Львів - одне королівство. Архітектура і гарні дівчата переконують у тому, що ми маємо спільний генетичний корінь. Тому нас тішить, що ми зробимо новий програмний продукт саме тут. Усе почнеться з 12-ої години ночі 31 березня, коли розпочнеться "Ніч виборів на "Niko FM". Буде багато нових програм і нових авторів.

      Львівські ведучі матимуть в ефірі нової радіостанції свої авторські проекти. На запитання, чи використають Роман Чайка і Місько Барбара своє чернівецьке громадянство з тим, щоби дати тут концерт, вони відповідають: головне, щоби радійна робота пішла, а там вже й пограти можна.

      Для генерального директора телерадіокомпанії "НБМ" Івана Адамчука 1 квітня - день особливий. Саме цього дня 1993 року він вперше переступив поріг своєї компанії.

     - Наразі ми переживаємо абсолютно нормальний процес, - розповідає Іван Адамчук, - тобто розвиваємося. Ми володіємо ліцензією на 17 регіонів Західної України. Це десять областей і декілька міст на кшталт Кам'янця-Подільського чи Яремчі. Поволі будемо рухатися до столиці, а далі - на Схід і Південь. До речі, найближчим часом ми маємо отримати ліцензію на мовлення у Харкові. Зараз ми працюємо зі Львовом, бо саме там на базі нашого корпункту агенція "Дзига" створила радіо "Ініціатива-Niko FM". Відтепер основний сигнал йтиме з Чернівців. Однозначно - формат радіостанції зміниться суттєво. Тепер це стовідсоткова українська радіостанція зі своєю музикою. Буде, звичайно, і закордонна музика, і російська, а тепер ще й польська, які ми декларуємо як "сусідні".

Ігор КРАВЦІВ

• Перейти до решти статей 2002-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024