Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Радіознайомство

Валерій Новосвітній:

:: Просто RADI слухачам ::

Кіномузичний тижневик "П'ятниця" №45 (298), 14.11.1997

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіопродакшн  

     Радіостанція "Просто Раді.О" (102.5МГц), що з'явилася в київському радіоефірі 17-го жовтня 1996 року, безперечно внесла в нього іскорку запального одеського гумору, цікаві ігри, своєрідні аудіоролики (рекламне агентствов "Раді.О" отримало гран-прі IV Міжнародного московського фестивалю реклами). Деякі фахівці погодилися, що "Просто Раді.О" є прикладом суто розважального радіо. Проте, керівництво радіостанції вважає інакше, стверджуючи, що насправді працює в іншому форматі мовлення. Якому саме? З цього запитання й розпочалось інтерв'ю, яке ми взяли в менеджера київського відділення радіостанції "Просто Раді.О" Артема Гореславцева.

     - Існує міжнародна класифікація форматів радіостанцій, згідно з якою формат мовлення "Просто Раді.О" - CHR, - відповів Артем Гореславцев. - Ця абревіатура розшифровується як "Contemporary Hit radio" (сучасне хіт-радіо). Ми використовуємо кращі зразки сучасних вітчизняних і зарубіжних музичних творів. У нашому ефірі лунає музика найрізноманітніших напрямків і стилів, оперативно отримані новини політичного і культурного життя країни, інформація для автолюбителів тощо. Так 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

      - Це на батьківщині "Просто Раді.О" - в Одесі (105.3МГц) та в Миколаєві (104.6МГц). У Kиєві ж працюєте з 7 ранку до 1 години ночі. Чи маєте намір працювати й тут цілодобово?

     - Поки що рано про це говорити.

      - А в Одесі коли вперше з'явились в ефірі?

     - 13 червня 1994 року. В Миколаєві лише цього року - 9 липня.

      - Десь півроку ви працювали в Києві на нижньому піддіапазоні, на хвилі 69.68МГц. Чи маєте намір займати в майбутньому і нижній піддіапазон також?

     - Це питання до нашого керівництва.

      - Засновник радіостанції...

     - Акціонерне товариство "Раді.О".

      - Цікава назва. Якось у вашому ефірі один з ведучих дав таку розшифровку назви радіостанції: "Просто ради Одессы".

     - Насправді ж розшифровки не існує ніякої. От "Просто Раді.О". І все.

      - Помітно, що ваше радіо схильне до словесних каламбурів. Не можу утриматись, щоб не навести кілька назв ваших передач: "Сильные ухом" (передача на замовлення слухачів), "Проверка слуха" (перевірка найрізноманітніших чуток), "Разводной ключ" - а це про що?

     - Ця програма присвячена телефонним розиграшам у прямому ефірі. Ви відправляєте листа на адресу радіостанції, в якому вказуєте, кого хотіли б розіграти, підказуєте, на які теми "поведеться" ваш товариш чи знайомий, а наші ведучі вже довершують цю справу.

      - А-а, пригадую, якось розіграли співробітника одного з посольств, нібито група людей прагне політичного притулку, якщо не помиляюсь.

     - Як правило, наші жарти сприймають добре.

      - А ще ваше радіо схильне до всіляких шоу в ефірі: "World Chart Show", "Шабанов-шоу". кілька слів про ці програми, будьте ласкаві.

     - "Шабанов-шоу" - вечірня програма, що триває кілька годин, під час якої відбуваються вікторини, конкурси, така собі розважальна програма, назва якої походить від прізвища його ведучого - Шабанова. "World Chart Show" виходить у суботу з 19 до 21-ї (повтор у неділю з 11-ї до 13-ї) - це програма, що об'єднує 365 радіокомпаній по всій планеті, радіоогляд найяскравіших подій з музичного життя світу, це двогодинний марафон двадцяти кращих композицій тижня та інформація про місцевий хіт-парад, інтерв'ю з музичними зірками та репортажі з різних країн.
     Є також цікава соціальна програма "Бюро знахідок": якщо хтось щось загубив чи знайшов, то передає цю інформацію на пейджер і тричі на день безплатно вона з'являється в ефірі. Багатьом людям ця програма допомогла. Наскільки нам відомо, слухачі із задоволенням слухають наші новини: політичні, спортивні, світські. При цьому для кожного міста, в якому ми працюємо, готуються свої випуски новин.

      - Із студії, яка розташована в Одесі?

     - Так, у Києві та Миколаєві є лише кореспонденські пункти.

      - Чи є у планах відкриття студії у Києві?

     - Поки що не готовий відповісти на це запитання.

      - Дякуємо.

Інтерв'ю взяв В.Новосвітній

• Перейти до решти статей 1997-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024