Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Українське Радіо"

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

СТОРІНКАМИ РАДІО

Катерина БОЖКО:

:: Весь світ на каналі "Культура" НРКУ у передачі "Етнофорум" ::

Газета "Говорить і показує Україна" №39 (2595), 19.09.2007

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіопродакшн  

     Нині майже всі науковці світу постійно "виходять" за межі власної науки, прагнучи цілісного розуміння історії людства на тлі глобальних природно-кліматичних та космічних змін, періоду розквіту і зникнення земних цивілізацій.

     Поза сумнівом, такий пошук є ознакою нашого кризового часу. Так само немає підстав відкидати думку, що давні люди усвідомлювали цей зв'язок з космосом. Він знайшов відображення у їхніх міфах, обрядах, ритуалах, культових спорудах і орнаментальних схемах. Це пам'ять Всесвіту, передана нам, нині живущим, як неоціненний скарб знань, що охоплює всеосяжний культурний простір.
     А що може сказати про особливості кожної цивілізації чи нації більше, аніж культура. Саме тому на каналі Духовного відродження "Культура" на початку 2004 року в прямому ефірі стартувала передача "Етнофорум". Теми передачі багатогранні: слухачі дізнаються про особливості етносу і субетносу України, хто і відколи живе на нашій землі. Саме тому і з'явилися у прямому ефірі передачі поляки, білоруси, росіяни, євреї, чехи, естонці, литовці, грузини, вірмени, греки, кримські татари, угорці, румуни, котрі мають свої осередки, і навіть малочисельні гагаузи, роми та асірійці.
     Слухаючи нашу передачу, Ви дізнаєтеся, як і чим живуть українці за кордоном. З'ясуєте численність і розміщення українців у світі "ближнього" і "далекого" зарубіжжя. До речі, те, що на передачу телефонують із-за кордону - Торонто (Канада), Лазаревське (Росія) - є підтвердженням її актуальності.
     Лише у "Етнофорумі" Ви почуєте, як сприймають українську культуру люди з різних країн і континентів - Індії, Японії, США, Австралії, Нової Зеландії, та дізнаєтеся про інші ракурси культурного світового простору в контексті української традиційної культури.
     Про все це - з учасниками програми: від послів інших держав в Україні до провідних науковців та діячів нашої культури; від співробітників посольств і громадських організацій до членів осередків, етносів та субетносів України; від людей старшого віку до студентської та учнівської молоді.
     Отже, якщо Вас цікавить все вищеозначене, слухайте передачу "Етнофорум". До того ж, Ви зможете стати учасником прямого ефіру, зателефонувавши за номером 239-62-95, аби поділитися своїм баченням щодо порушених тем. Передача виходить у ефір четвертого і п'ятого вівторка кожного місяця о 16.05.

Катерина БОЖКО

• Перейти до решти статей 2007-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024