Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Враження

Валерій НОВОСВІТНІЙ:

:: "Радіо столиці" - це щось особливе ::

Кіномузичний тижневик "П'ятниця" №46 (299), 21.11.1997

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

     У минулому номері "П'ятниці" в добірці "Новини радіо" ми звернули увагу одразу на 19 програм "Радіо столиці" (105.5 МГц з 14.00 до 2.00), що не залишилось непоміченим. Певно хтось подумки нам подякував, а дехто, хто має відношення до радіоефіру, здивувався і запитав, чому стільки уваги саме до "Радіо столиці"? Та тому що після перерви, викликаної перерозподілом ефіру на частоті 105.5 МГц, треба було нагадати про старі та звернути увагу на нові передачі цієї радіостанції, адже сформованої програми передач нам поки що не готові надати. До того ж, відверто кажучи, "Столиці" ми симпатизуємо.
     Складно вперше вийти в ефір не першим, не другим чи, скажімо, п'ятим, а "надцятим" і одразу мати своє "обличчя", бути впізнаним. "Радіо столиці" це вдалося. Жодна інша радіостанція не демонструє таку багату палітру сучасної альтернативної музики: від народної, етнічної до музики світу (про яку ми свого часу писали). Ді-джеї змінюються, а генеральна лінія витримується, що важливо. З хорошим смаком подаються кращі зразки електронної музики. Відчувається, що цю та інші передачі готують ведучі, котрі водночас є музикантами-професіоналами. Привертають увагу програми "вживу", скажімо, виступ у прямому ефірі групи "Скандал", як це практикується на зарубіжному радіо: "John Peel Sessions", "Live at BBC" та інші. При цьому якість звуку залишається високою.
     Можливо, не варто так вже забувати про старий добрий рок, найяскравіші його зразки. Проте це судження суб'єктивне. Більш того, подобається саме те, що "Радіо столиці" намагається йти попереду, вести за собою слухача, а не навпаки. За великим рахунком це радіо для європейців, ще не кожен готовий сприймати його належним чином. Проте це не мінус, а плюс, бо смаки наших меломанів, незважаючи на національні та історичні особливості, поступово змінюються. І гадаємо, що "Радіо столиці" вже відіграє у цьому належну роль. До того ж, знайти свого слухача, чи навпаки - слухачу свою радіостанцію поміж десятків інших дуже складно. І треба мати щось особливе, аби прив'язати його до себе. Це "щось особливе" "Радіо столиці" віднайшло. Аби тільки раптом не зійти з обраного шляху. Приклади вже були...

Валерій НОВОСВІТНІЙ

• Перейти до решти статей 1997-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Журнал "Телерадіокур'єр"

Газета "Восточный проект"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100
Сова - поиск в Украине

© Борис Скуратівський, 1999-2019