Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Бібліотека порталу ::

Радіостатті
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

РадіОакції

Борис СКУРАТІВСЬКИЙ:

:: Острівок спілкування "Континенту" ::

Кіномузичний тижневик "П'ятниця" №22 (326), 29.05.1998

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

     23 травня видалося прохолодним і вітряним, проте в актовому залі Державної академії легкої промисловості України було тепло й затишно. Як відомо, тут розташована територія джазу, блюзу, класики - радіо "Континент" (100.9МГц). І хоч станція ніколи не займала перших місць у рейтингах популярності (за даними опитувань її аудиторія складає близько 0.5 % всієї слухацької маси), проте тут завжди з повагою, особливою увагою ставляться до кожного слухача. Саме тому було вирішено влаштувати невеличке свято - "День відкритих друзів", що відбувся минулої суботи і поєднав у собі взаємні знайомства слухачів і працівників "Континенту" з концертною програмою.
     У вестибюлі відвідувачів зустрічали чарівні дівчата, які пропонували заповнитиневеличку анкету, висловивши таким чином свої коментарі та побажання стосовно роботи станції. кількість активних прихильників "Континенту" приємно здивувала організаторів свята - у залі був повний аншлаг, багатьом довелося стояти у проходах. Проте це нікого не засмучувало: коли ще побачиш на власні очі музичних ведучих і журналістів, технічний персонал станції, вільно поспілкуєшся з ними.
     Відвідувачам запропонували переглянути фільм про web-site радіо "Континент" у всесвітній комп'ютерній мережі "Інтернет". І, звичайно, було багато музики у форматі станції: джаз, навколоджазові стилі, класика. Музичне оформлення зустрічі створювали також друзі "Континенту" - Оксана Кулакова (саме її обличчя на багатьох плакатах радіокомпанії), Валентина Степова, Саша Бєліна, Катя Бужинська, Дмитро Клімашенко, Олександр Войтко, Лері Вінн, колективи "Men Sound", "Джаз-експромпт", "Союз". Можна було почути також гру на роялі Олександра Гончарука - ведучого програм, присвячених класичній музиці. Виступу кожного виконавця передувало віршоване привітання.
     Майже весь вечір у ролі ведучого виступав Олексій Коган, а наприкінці його замінив Костянтин Левіт (до речі, його справжнє прізвище Зеленюк) - автор і ведучий блоків сучасної християнської музики "CCM", який представив кількох виконавців, що працюють у цьому музичному напрямку. А популярний інформаційний ведучий "Континенту" Руслан Півень провів експрес-вікторину серед фанів радіостанції. Питання, що стосувалися історії та сьогодення компанії, виявилися не дуже складними, тому десять радіоприймачів-призів швидко знайшли своїх володарів.
     Усе це дійство транслювалося у прямому ефірі "Континенту". За словами Олексія Когана, незабаром у цьому залі розпочнуться регулярні джазові сейшени, що стануть невід'ємною складовою "живих" ефірів радіо "Континент".
     І ще невеличкий штришок. Біля будівлі академії можна було побачити припарковані авто з символікою кількох популярних теле- і радіокомпаній. Отже, ніщо не може зашкодити колегам-журналістам вітати зі святом своїх друзів. І, звичайно, хотілося б, щоби подібні акції стали постійними у навколорадійній тусовці.

Борис СКУРАТІВСЬКИЙ

• Перейти до решти статей 1998-го року       • Перейти до статей за інші роки
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024